až 10 % zpět

Až  10 % zpět z každého nákupu!

Lékarny DrMax.cz patří mezi nejznámější a největší sít lékáren v České Republice.

S Drmax.cz máte možnost osobního odběru zdarma v 396 lékárnách po celé české republice.

E-Shop Dr.Max je jedním z nejrychleji rostoucích na trhu a denně si na něm prohlédne zboží několik desítek tisíc lidí.

Na E-Shopu lze čerpat z výhody širšího výběru zboží oproti běžným lékárnám - sortiment obsahuje přes 10 000 položek.  

Pro vstup klikněte na tlačítko

Po kliknutí na tlačítko ,,do obchodu“ neodkládejte nákup, aby se nepřerušilo spojení mezi NakupSiTu.cz a Vámi vybraným e – shopem.

Spojení je nezbytné pro připsání Kup – Pointů.


DRMAX.CZ

Lékarny DrMax.cz patří mezi nejznámější a největší sít lékáren v České Republice. S Drmax.cz máte možnost osobního odběru zdarma v 396 lékárnách po celé české republice. E-Shop Dr.Max je jedním z nejrychleji rostoucích na trhu a denně si na něm prohlédne zboží několik desítek tisíc lidí.
Na E-Shopu lze čerpat z výhody širšího výběru zboží oproti běžným lékárnám - sortiment obsahuje přes 10 000 položek.  

 

O společnosti

S přibližně 450 pobočkami, které představují cca 15% všech tuzemských veřejných lékáren, jsou lékárny Dr. Max největší lékárenskou sítí v ČR. V roce 2018 jsme otevřeli 18 lékáren. Sesterská společnost Dr.Max Pharma se ve stejném roce stala největším tuzemským výrobcem lékárenského sortimentu ve volném prodeji.

Seznam všech lékáren sítě Dr. Max je dostupný z domovské stránky www.drmax.cz. Víc než polovina z nich se nachází v objektech obchodních center. Odpovídá to životním zvyklostem obyvatel, kteří chtějí uspokojit víc potřeb na jednom místě. Vstříc jim jdeme i otvírací dobou – v obchodních centrech 7 dní v týdnu od 8 do 20 hodin. Lékárny Dr. Max v některých oblastech suplují roli chybějící lékárenské pohotovosti. V Praze a v Brně fungují lékárny Dr. Max s nepřetržitou službou.

V portfoliu Dr. Max jsou v těchto městech i historické lékárny.  Ta pražská, U zlatého hada na Národní třídě, je vybavena nejstarším lékárenským mobiliářem v metropoli, brněnská lékárna U červeného raka je jednou z nejstarších ve střední Evropě.  

Od léta 2014 mají lékárny Dr. Max, ale i další odběratelé k dispozici novou vlastní laboratoř v Nučicích u Prahy, nejmodernější svého druhu v ČR, v roce 2017 byla v Brně otevřena druhá centrální laboratoř pro individuální přípravu léčiv.

Společnost ČLH jako provozovatel lékáren Dr. Max vystupuje zásadně jako odpůrce jevů, které poškozují české lékárenství a pacienty. Staví se tak aktivně zejména proti ilegálním distribučním praktikám jako je například výdej léčiv lékaři v ordinacích a reexportům, které způsobují výpadky citlivých léků na českém trhu.

ČLH je zakládajícím členem Asociace provozovatelů lékárenských sítí (APLS), jejíž ambicí je přispívat k vytváření optimálních podmínek pro rozvoj lékárenství v České republice a hájení zájmů lékárníků - zaměstnanců. Zprostředkovaně je tak ČLH členem i Evropské federace lékárenských sítí (EFPC).

Článek 2. Ekonomika a filantropie

Obrat v roce 2018 dosáhl bezmála 18 miliard korun, což představuje meziroční růst o víc než 11 procent. Tržby e-Shopu Dr.Max vzrostly ve stejném období asi o 60 procent, přičemž počet objednávek překročil vloni hranici 1 milionu. Rezervační systém, umožňující vyzvednutí objednávek i  do několika minut se rozšířil do všech lékáren, které jsou výdejními místy (téměř 100% poboček sítě). Růst obratu vlastní značky Dr.Max v Česku překročil u registrovaných přípravků 60 procent, u ostatních 30 procent. Kontroly SÚKL v roce 2018 opět potvrdily vysokou kvalitu lékáren Dr.Max. Vzrostl i počet poboček sítě. Nejvýznamnější akviziční operací se stalo převzetí sítě "Na zdraví" na přelomu 2018/19 - šlo celkem o 11 lékáren. Momentálně má síť Dr.Max 446 lékáren. 

Lékárny Dr. Max provozuje v ČR společnost Česká lékárna holding (ČLH) vlastněná investiční skupinou Penta Investments. ČLH zaměstnává asi 2,5 tisíce farmaceutů a farmaceutických asistentů. Síť Dr.Max v ČR je součástí celoevropského projektu; stejnojmenné lékárny slouží pacientům i na Slovensku a v Polsku a v roce 2017 se uskutečnily významné akvizice i v Rumunsku a Srbsku. Několik lékáren Dr.Max bylo otevřeno i v Itálii. Aktivity na nadnárodní úrovni koordinuje Dr.Max Group. ČLH je součástí české Asociace provozovatelů lékárenských sítí a Evropské federace lékárenských sítí.

Značka Dr. Max je spojená i s filantropickou činností. Každý rok podporujeme přibližně desítku projektů v rámci programu malých grantů. Orientujeme se výhradně na takové projekty, které zvyšují kvalitu života těm nejpotřebnějším – dětem a seniorům.

S mimořádným ohlasem se u veřejnosti setkává projekt Taxík Maxík, na kterém lékárny Dr. Max spolupracují s Kontem Bariéry Nadace Charty 77. Prodej jakéhokoli výrobku vlastní značky Dr. Max přináší ve vymezených obdobích jíž od roku 2015 automaticky jednu korunu na zvláštní účel – nákup automobilů upravených pro přepravu starších a handicapovaných lidí. Takto se podařilo získat již několik milionů korun, jež společnost ČLH převedla Kontu Bariéry. To už z daru zafinancovalo nákup dvanácti mikrobusů, které nejprve v Prachaticích a Liberci, poté v Kutné Hoře, Praze 5 a Ústí nad Orlicí, v roce 2018 v Benešově, Mostě a Svitavách a letos i v Českém Těšíně, Frýdlantu nad Ostravicí, Písku a Praze 15 umožnily rozjezd této speciální služby. Taxíky Maxíky zajišťují za symbolický poplatek přepravu seniorů a handicapovaných např. k lékaři.

Článek 3. Firma a lidé

V síti Dr.Max pracují asi 2 tisíce lékárníků a téměř stejný počet farmaceutických asistentů. Naši pracovníci mohou těžit z propracovaného systému vzdělávání garantujícího jejich permanentní profesní růst. Už v roce 2008 byla založena Akademie Dr.Max jako zastřešující instituce pro všechny aktivity Dr.Max posilující celoživotní vzdělávání lékárenského personálu. Akademie se opírá o 3 pilíře: e-learning, interní školení a odborné konference. Systém je otevřený i lékárníkům a zdravotnickým profesionálům mimo síť Dr.Max, zejména zdravotním sestrám. Každoročně projdou vzdělávacím systémem Dr. Max, do nějž společnost investuje desítky milionů korun, desetitisíce účastníků. Na vzdělávání zaměstnanců Dr. Max spolupracujeme s odbornými společnostmi a podle zaměření se skutečnými kapacitami v oboru. Tyto aktivity Dr. Max v některých případech navazují i na kampaně Světové zdravotnické organizace. Více informací najdete na "akademie.drmax.cz".

Vzdělávací akce Dr. Max velmi dobře hodnotí Česká lékárnická komora, ale například i Česká asociace sester.  Tomu také odpovídá počet bodů a kreditů, které si absolventi v rámci systému celoživotního vzdělávání mohou za účast připsat. Dále dáváme možnost poznat  prostředí Dr. Max zejména posluchačům farmaceutických fakult a VOŠ nabídkou studijních praxí. Nově pořádáme pro studenty jarní tábory Max Camp zaměřené na praktická témata spojená s lékárenskou praxí. Vysoká úroveň odborného poradenství jistě do značné míry přispěla k tomu, že se lékárny Dr. Max staly v letech 2015, 2016, 2017 i 2018 nejdůvěryhodnější značkou v oboru. Několik nezávislých průzkumů, jejichž výsledky byly v posledních letech zveřejněny, vyhodnotilo servis lékáren Dr.Max jako nejlepší v Česku. Velmi dobrou kvalitu osvědčují i při kontrolách SÚKL. 

Článek 4. Vlastní značka a exclusive brand

Program vlastní značky rozvíjíme systematicky už od roku 2011 s cílem nabídnout klientům standardní či nadstandardní kvalitu za férovou cenu. Dnes existuje několik stovek položek léčiv, doplňků stravy, registrovaných OTC, zdravotnických pomůcek, produktů dentální péče a dermokosmetiky nesoucích označení Dr.Max. Sesterská společnost Dr. Max Pharma pro ně v některých případech sama vybírá dodavatele surovin a zadává recepturu. Vlastní značka Dr. Max míří kromě českého i na trhy v dalších zemích, kde tyto lékárny působí. Výrobky vlastní značky jsou dostupné výhradně v síti lékáren Dr. Max a na E-Shopu Dr. Max. Pouze tímto způsobem je rovněž možné v ČR zakoupit francouzskou dermokosmetiku Uriage. Dr.Max Pharma jako výrobce volně prodejného lékárenského sortimentu představuje nejdynamičtějšího hráče na trhu. Podíl jeho produktů na obratu Dr.Max přesáhl v roce 2018 osm procent (při celkové výši bezmála 1,5 mil. korun). 

V poslední době se o přízeň zákazníků uchází například vlastní řada inovované sluneční kosmetiky Equilibria či čtyři řady pečující dermokosmetiky Nuance. Ta měla premiéru na začátku roku 2017 a úzce souvisí s celým konceptem péče o pokožku "Dr.Max pro zdraví a krásu" realizovaným v našich lékárnách. Jeho nejviditelnější částí jsou specializovaná dermocentra se širokou škálou souvisejících produktů. Dnes funguje v rámci lékáren Dr.Max už asi stovka dermocenter, k jejichž výbavě patří i diagnostická technika. Oděvy pro speciálně proškolené dermoporadkyně navrhovala známá módní návrhářka Beata Rajská.

Článek 5. Laboratorní příprava v lékárnách

V roce 2014 začala v Nučicích u Prahy fungovat první nová vlastní centrální laboratoř Dr. Max - nejmodernější svého druhu v ČR. Slouží k tzv. soustředěné přípravě léčiv včetně individuálně připravovaných léčivých přípravků. Zahrnuje i čisté prostory pro sterilní výrobu zejména očních kapek, ale i dalších přípravků. Čisté prostory se vyznačují přetlakovými propustmi pro personál i materiál, filtrací vzduchu, konstantní teplotou, vlhkostí a přetlakem a dále výrobou a rozvody čištěné vody, čištěné páry a tlakového vzduchu. Obsahují rovněž samozřejmě formulační kotel na výrobu roztoků s extrémně přesnou podlahovou váhou. 

V létě 2017 byla otevřena v Brně další centrální laboratoř určená výhradně pro individuální přípravu. Centrální laboratoře, které představují investice v řádu desítek milionů korun, umožňují vyřizovat rostoucí počet objednávek. Převážná část individuálně připravovaných přípravků stále vzniká mimo centrální laboratoře - na pracovištích v zázemích jednotlivých lékáren. Do lékáren Dr. Max putují přibližně dvě třetiny produkce centrálních laboratoří, zbytek míří do nezávislých lékáren, na oční kliniky, k veterinářům a do nemocnic. 

Individuální příprava samozřejmě probíhá i v samotných lékárnách, které na celkovém objemu takto vychystávaných léčiv mají v síti Dr.Max asi šedesátiprocentní podíl. Celková výše taxy laborum činila v roce 2018 asi 60 milionů korun, přičemž v centrálních laboratořích se realizovalo asi 25 milionů, zbylých 35 milionů v lékárnách.

Článek 6. E-Shop

Pro pohodlný a rychlý nákup již několik let umožňujeme objednávání zboží a volně prodejných léků po internetu. E-Shop Dr.Max je jedním z nejrychleji rostoucích na trhu a denně si na něm prohlédne zboží několik desítek tisíc lidí. Jako výdejní místa slouží drtivá většina "kamenných" lékáren Dr.Max. V roce 2018 překročil počet objednávek 1 milion, obrat přesáhl 600 milionů korun (asi 3,5% tržeb celé sítě Dr.Max).  V roce 2018 byl naplno spuštěn rezervační systém, který při osobním odběru v lékárně v některých případech zkracuje dobu od objednání položky do jejího vychystání na minuty.

Na e-Shopu lze čerpat z výhody širšího výběru zboží oproti běžným lékárnám - sortiment obsahuje víc než dvanáct tisíc položek.  Virtuální lékárna Dr.Max využívá vlastního skladového zázemí v Brně - Heršpicích o rozloze 2.000 m². Běžně se odtud expedují tisíce zásilek denně. Nejvyužívanější metodou vyzvednutí zboží je u nás osobní odběr v některé z lékáren Dr.Max, jejichž role odběrných míst spojených z garantovanou odborností vydávajícího personálu neustále roste. Skloubení objednávky přes mobil nebo internet s osobním přístupem vydávajícího personálu využívá cca 85% internetových zákazníků drmax.cz.

Článek 7. Klientský program

Klientský program Dr. Max reprezentovaný Kartou výhod je na lékárenském trhu v ČR zřejmě nejrozvinutějším projektem svého druhu. Počet vydaných karet přesáhl v roce 2018 hranici tří milionů, momentálně (stav k březnu 2018) to je 3,4 milionu. Jen za rok 2018 bylo vydáno 320 tisíc nových karet. Úspěch věrnostního systému spočívá v atributech, jako je transparentnost, komplexnost a individuálnost. 

Transparentnost spočívá v jasně nastavených pravidlech zejména pro slevy z doplatku na RX, které lékárny Dr. Max poskytují od roku 2018 všem držitelům Karty výhod Dr.Max.

Komplexnost klientského programu souvisí s jeho čtyřmi pilíři: vedle slevy z doplatku jsou to ještě akční ceny Dr. Max, kupóny a compliance čili pacientský servis.

Individuálnost programu tkví v produktové nabídce na míru šité podle typu a zvyklostí klienta.

Kartu výhod lze získat ve kterékoliv lékárně Dr. Max, a to na základě vyplněného formuláře. Registrace je možná také on-line. Více informací na kartavyhod.drmax.cz.

Tradičně se k lékárnám Dr. Max pojí přídomek „lékárny první volby“. Vůči klientovi to v sobě zahrnuje především nejlepší dostupnost, trvale vysoký standard odborné péče a trvalé cenové výhody.

Už pouhý rok po spuštění byl klientský program Dr.Max oceněn ve třech kategoriích prestižních Loyalty Magazine Awards – mimo jiné jako nejlepší věrnostní program ve střední Evropě a jako nejlepší nový věrnostní program.

Článek 8. Proč Dr.Max

Nejdostupnější síť lékáren v České republice

Vysoká profesionalita zaměstnanců

Dvě nepřetržité služby (Praha, Brno)

Otevřeno nejméně 12 hodin denně, sedm dní v týdnu v každé lékárně u OD Kaufland

Snadný vstup do lékáren i s nákupním košíkem či kočárkem (obchodní centra)

Jednoduchá orientace díky přátelskému uspořádání položek

Trvale nízké ceny léků a doplatků, inzuliny bez doplatku

Trvale nízké ceny sortimentu volně prodejných léků, doplňků stravy a dětské výživy

Sortiment kvalitních přípravků vlastní značky Dr.Max za velmi příznivé ceny

Výhody věrnostního programu Karta výhod Dr.Max s akčními cenami na vybraný sortiment každý měsíc

Článek 9. Distribuce

Zásobování lékáren Dr. Max zajišťuje především sesterská společnost ViaPharma se třemi distribučními centry – v Nučicích u Prahy, Brně a Ostravě. Objekt v Nučicích zahrnuje vedle centrálního skladu i novou ústřední laboratoř Dr. Max. Lékárny Dr. Max jsou sice hlavním odběratelem, ViaPharma ale dodává i do nemocnic, reprodukčních klinik, hospiců a domovů seniorů.

Díky skladovým prostorám vybaveným nejmodernější technologií poskytuje ViaPharma lékárnám a nemocnicím kompletní dodavatelský servis. Při své činnosti se samozřejmě řídí zásadami správné distribuční praxe, která je zárukou, že si léčivé přípravky dodávané odběratelům zachovávají své kvalitativní vlastnosti. Jako první v ČR nabídla šaržovou přesnost v rámci celého distribučního procesu. Na rozvozu léčiv a ostatního sortimentu spolupracuje ViaPharma se společností DHL.

Doprava a platba

Zboží zasíláme prostřednictvím našich partnerů v dobře zabalených balících. Objednáné zboží se od nás k Vám dostane podle Vámi vybrané dopravy. Garance doby doručení v popisu jednotlivých typů doručení platí od obdržení 2. emailu (vyřizení objednávky).

Doprava a platba

Článek 1.

Doprava

1.1. Prodávající nabízí kupujícímu volbu mezi následujícími způsoby doručení zboží:

a) osobní odběr v lékárně, přičemž seznam lékáren, v nichž je osobní odběr možný, je dostupný zde;

b) doručení prostřednictvím České pošty - Balík Do ruky;

c) doručení prostřednictvím PPL;

d) doručení prostřednictvím DPD.

1.2. V případě, že kupující zvolil jako způsob doručení osobní odběr zboží v lékárně, je povinen vždy vyčkat na zaslání potvrzující SMS zprávy/emailu, že je zboží připraveno k vyzvednutí. V opačném případě je možné, že zboží nebude připraveno k odběru.

1.3. V případě, že je na základě zvláštního požadavku kupujícího smluven jiný způsob dopravy, než který je uveden v bodě 1.1. tohoto článku (např. MESSENGER – expresní doručení), nese kupující riziko a případné dodatečné náklady spojené s tímto způsobem dopravy.

1.4. Prodávající je podle kupní smlouvy povinen dodat zboží na místo určené kupujícím v objednávce, kupující je povinen převzít zboží při dodání. V případě, že je z důvodů na straně kupujícího nutno zboží doručovat opakovaně nebo jiným způsobem, než bylo uvedeno v objednávce, je kupující povinen uhradit náklady spojené s opakovaným doručováním zboží, resp. náklady spojené s jiným způsobem doručení.

1.5. Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat počet balíků, neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně oznámit přepravci. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít. Podpisem dodacího listu kupující stvrzuje, že zásilka zboží splňovala všechny podmínky a náležitosti a na případnou pozdější reklamaci ohledně porušení obalu zásilky nemůže být brán zřetel.

1.6. Doručení prostřednictvím ČESKÉ POŠTY – Balík Do ruky

a) Česká pošta je s kupujícím v kontaktu prostřednictvím SMS zprávy nebo emailu.

b) Kupující si může přizpůsobit čas nebo způsob doručení ve webovém rozhraní České pošty.  c) V rámci ceny služby Balík Do ruky lze přepravovat zboží do hodnoty 50.000 Kč.

d) Dodání Balíku do ruky garantuje Česká pošta nejdříve následující pracovní den po expedici zboží z našeho skladu.

1.7. Doručení prostřednictvím PPL 

a) Řidič PPL kupujícího kontaktuje na jím v objednávce uvedeném telefonním čísle s oznámením o předpokládaném doručení zásilky, kdy standardní čas pro doručení zásilky je v rozmezí od 8:00 do 18:00 hodin. Přibližný čas doručení či cestu zásilky může kupující sledovat na www.ppl.cz.

b) Zásilka bude doručena nejdříve následující pracovní den po převzetí zásilky. O termínu doručení je kupující vyrozuměn též prostřednictvím e-mailu, který kupující uvede v objednávce.

1.8. Doručení prostřednictvím DPD 

a) V rámci DPD si může kupující vybrat doručení na adresu nebo do jednoho z přibližně 1000 výdejních míst. Kupující může sledovat pohyb balíčku na https://www.dpd.com/cz_osobnibalicek, nebo https://www.dpdkuryr.cz/Home/Parcel. Zde je rovněž možné změnit termín doručení, adresu doručení či zvolit výdejní místo.

b) Dodání balíku garantuje DPD nejdříve následující pracovní den po expedici objednávky ze skladu e-shopu.

1.9. Doručení prostřednictvím MESSENGER – expresní doručení po Brně

a) Pokud je tato možnost nabízena, kurýrní služba Messenger garantuje dodání ještě tentýž den, kdy byla objednávka expedovaná z našeho skladu.

b) K expedici z našeho skladu směrem ke kurýrovi dochází přednostně ve 3 časových slotech, nejpozději však do 15:00 hod daného dne.

c) Tento způsob dopravy je možný pouze v pracovních dnech a jeho nabízení zákazníkům závisí na aktuálním vytížení infrastruktury našeho skladu.

d) Přehled oblastí (dle poštovních směrovacích čísel) s možností expresního doručení:

 

PSČ:

Oblast:

602 00

Brno – střed

603 00

Brno - střed, Kohoutovice, Jundrov

612 00

Brno Ivanovice, Brno Královo Pole, Brno Lesná, Brno Medlánky, Brno Ponava, Brno Řečkovice, Brno Sadová, Brno Žabovřesky

613 00

Brno Černá Pole, Brno Husovice, Brno Ponava, Brno Zábrdovice

614 00

Brno Černá Pole, Brno Husovice, Brno Lesná, Brno, Maloměřice, Brno Obřany, Brno Zábrdovice 

615 00

Brno Maloměřice, Brno Zábrdovice, Brno Židenice 

616 00

Brno Chrlice, Brno Ivanovice, Brno Komín, Brno Královo Pole, Brno Stránice, Brno Veveří, Brno Žabovřesky

617 00

Brno Brněnské Ivanovice, Brno Dolní Heršpice, Brno Horní Heršpice, Brno Komárov, Brno Trnitá 

618 00

Brno Černovice, Brno Komárov, Brno Trnitá, Brno Židenice

619 00

Brno Bohunice, Brno Dolní Heršpice, Brno Horní Heršpice, Brno Komárov, Brno Přízřenice, Brno Štýřice

620 00

Brno Brněnské Ivanovice, Brno Dvorska, Brno Holásky, Brno Chrlice, Brno Sadová, Brno Tuřany

621 00

Brno Ivanovice, Brno Jehnice, Brno Medlánky, Brno Mokrá Hora, Brno Ořešín, Brno Řečkovice

623 00

Brno Kohoutovice, Brno Pisárky

624 00

Brno Komín 

625 00

Brno město, Brno střed,  Brno Bohunice,  Brno Starý Lískovec, Brno Nový Lískovec, Brno Bystrc, Brno Bosonohy, Brno Stránice, Brno Bohunice

627 00

Brno Černovice, Brno Slatina, Brno Tuřany

628 00

Brno Horní Heršpice, Brno Líšeň, Brno Maloměřice, Brno Židenice

634 00

Brno Nový Lískovec, Brno Pisárky, Brno Židenice

635 00

Brno Bystrc, Brno Kníničky, Brno Komín

636 00

Brno město, Brno Židenice, Brno Vinohrady, Brno Líšeň, Zábrdovice

637 00

Brno Jundrov, Brno Pisárky, Brno Žabovřesky

638 00

Brno Husovice, Brno Lesná, Brno Sadová

639 00

Brno Bohunice, Brno Horní Heršpice, Brno Pisárky, Brno Sadová, Brno Staré Brno, Brno Štýřice 

641 00

Brno Žebětín

642 00

Brno Bosonohy

643 00

Brno Chrlice

644 00

Brno město, Brno sever, Brno Maloměřice a Obřany, Brno Útěchov, Útěchov, Soběšice, Obřany

 

1.10. Poštovné

Cena dopravy (poštovné) se obvykle účtuje dle výše jednorázového nákupu, resp. výše kupní ceny (hodnoty košíku), nebo na základě účasti kupujícího v programu Karta výhod Dr.Max.

 

Výše jednorázového nákupu

do 999 Kč:

Osobní odběr v lékárně         

zdarma*

Doručení prostřednictvím České pošty

79 Kč

Doručení prostřednictvím PPL

79 Kč

Doručení prostřednictvím DPD        

79 Kč

Doručení prostřednictvím Messenger (express po Brně)

99 Kč

 

Výše jednorázového nákupu přihlášeného člena programu Karta výhod Dr.Max

do 999 Kč:

Osobní odběr v lékárně         

zdarma*

Doručení prostřednictvím České pošty

zdarma*

Doručení prostřednictvím PPL

zdarma*

Doručení prostřednictvím DPD        

zdarma*

Doručení prostřednictvím Messenger (express po Brně)

zdarma*

 

Výše jednorázového nákupu

999 Kč a více:

Osobní odběr v lékárně         

zdarma*

Doručení prostřednictvím České pošty

zdarma*

Doručení prostřednictvím PPL

zdarma*

Doručení prostřednictvím DPD        

zdarma*

Doručení prostřednictvím Messenger (express po Brně)

zdarma*

 

 Pro vstup klikněte na tlačítko

Hodnocení 
2020-05-11

Dobrý

Léky stejně kupuji, tak proč z toho nedostat něco z5. :-D

Napsat recenzi

Ve stejné kategorii

(máme dalších 8 podobných produktů)