až 10 % zpět

Až 10 % zpět z každého nákupu!

Výrobce a prodejce speciálních kamenů pro zdraví.

Najdete zde výjimečné a unikátní šperky, orgonity a kameny podle vlastních návrhů a nápadů. 

Pro vstup klikněte na tlačítko

Po kliknutí na tlačítko ,,do obchodu“ neodkládejte nákup, aby se nepřerušilo spojení mezi NakupSiTu.cz a Vámi vybraným e – shopem.

Spojení je nezbytné pro připsání Kup – Pointů.


KamenyProZdraví.cz

Vážení přátelé a lidé dobří,

nacházíte se ve speciálním obchodě, který obsahuje výrobky, které jsou vyrobeny převážně ručně a za použití vlastní fantazie a šikovných rukou.

...zapalte svíčky (pro vyčištění energie v pokoji a vaší mysli), zapalte vonnou tyčinku dle vaší nálady, pokojně se usaďte, pusťte si příjemnou hudbu pro zklidnění duše a mysli. Otevřete stránky kamenyprozdrví.cz a nechte je na sebe působit ...

... pozorujte a vnímejte energie jednotlivých kamínků jak na vás působí, ke každému je připojen popisek, který jej nejvíce vystihuje, zároveń je (u většiny kamínků) připojen neopakovatelný příběh, který vám mnohdy vezme dech a občas vžene i slzičky do očí, ale vždy vás naplní neuvěřitelnou energii...

... Kamenyprozdraví.cz věří, že se budete vracet a znovu a znovu vnímat a vstřebávat tuto pozitivní energii a to je dobře, jelikož proto jsou tu a kamínky jsou tu jen pro vás, aby vás životem provázely,  pomáhaly a uzdravovaly ...

   

K  velkému potěšení i přesto, že se nacházíme v 21.století, je stále ještě mnoho dobrých lidí, kteří věří a dokonce i cítí energii, kterou máme kolem sebe  a která vychází z přírody i jednotlivých lidí.  Říkáme jim různě: léčitelé, senzibilové, čarodějové, mágové, a skláníme se před jejich učenností a silou. Zapomínáme ale na to, že každý z nás má možnost cítit všechnu energii v tomto vesmíru a na této zemi, stačí "jen chtít"... (a to "jen chtít", je právě ten rozdíl proč to většinou "nejde" ).

  

Máte rádi kamínky a čistou krásnou energii přírody a rádi byste ji vnímali celou svou bytostí a při dotyku s kamenem chcete cítit jeho sílu?

Pak gratuluji k tomuto odvážnému a nebojácnému kroku a věřte, že jste se vydali na celoživotní cestu, která vám změní celý dosavadní směr bytí. Proto nechte tuto změnu postupně vplouvat do svého života a pozorujte vše nové a jiné co je kolem vás, čtěte vše co uvidíte o kamínkách, energiích a o lásce. Zajímejte se do hloubky své duše o to co vás tak uchvátilo a přemýšlejte o tom.

   

Amulety, talismany:

jsou kameny ochranné a varující, nebo nám přinášejí štěstí.  Pozitivní mysl a víra je hlavním ochranou, když pracujeme s kamínky. Imaginace, impregnace, představivost, víra, čistá mysl, to vše mějte stále s sebou a věřte že se bude dílo dařit.

 

Věří, že jste zde proto, aby jste našli vše co hledáte pro očistu duše, posílení energie a znovu nabytí životní rovnováhy, včetně pravidelného čištění všech vrstev vaši aury.

Nákupem u Kamenyprozdraví.cz si uvědomujete, že životní energie je všudy přítomná a pravidelným nakupováním očištěných a energeticky nabitých kamenů, posilujete svou energii v sobě i kolem sebe.

Věří, že se vám bude zde líbit a přejí příjemné nakupování a doplňování energie.

 

  Poslání Kamenyprozravi.cz pro tuto inkarnaci?

Rozhodli se za přispění orgonitů pomoci co největšímu množství lidí v hledání jejich životní cesty a v řešení jejich úkolů.  Při každé výrobě, jsou napojeni, na své Vyšší Já a získávají tak informace a doporučení, jak přesně ten který orgonit nebo šperk poskládat. 

Každý den se snaží žít tak, jak nejlépe umí, uvědomovat si kouzlo drobností a užívat si radost z lidské existence a stejné emoce vkládat do každého kousku kamene, který putuje k vám, aby váš život byl naplněný láskou, radostí a pochopením. 

Celý eshop vedou "tak trochu jinak" a z vašich úžasných emailů, za které vám moc děkují a váží si toho, že jim píšete, je patrné,  že se jejich láska a energie kterou do kamínků i stránek skutečně projevuje a vy jí cítíte. Za to jsou neskutečně rádi a dodává jim to novou energii pro další tvorbu.

Nabízí vše nejen pro radost, ale také proto, aby i do Vašich domovů a srdcí mohli přinést jejich magickou a nádhernou energii. Naleznete zde drahé kameny, minerály, výrobky z drahých kamenů, přívěsky, náramky i doplňkový sortiment. Od roku 2013 také velmi širokou nabídku vlastnoručně vyráběných orgonitů a orgonitových šperků.

Jsou přesvědčeni o tom, že každý kamínek má svou vlastní moc a energii. Ke kamenům se chovají jemně a jako bonus zdarma pro vás každý kámen předtím, než ho odešlou novému majiteli, očistíme od všech nežádoucích energií a nabijí těmi pozitivními.

   

Na vaše přání mohou do kamene impregnovat vaše osobní přání.

V případě jakýchkoliv dotazů se neváhejte kdykoliv obrátit na Inko obchodu kamenyprozdraví.cz. Rádi vám pomůžou s výběrem, případně vyrobí ten pravý šperk přímo pro vás na míru.

Přejí vám všem mnoho pozitivní energie, lásky a duševního bohatství ve vašem životě.

s úctou vaše Kameny pro zdraví 

   

   

 Historie společnosti:

2010 - ze samovolného prodeje, o který si říkali hlavně jen kamarádky a přátelé, se stal oficiální eshop se svými stránkami www.kamenyprozdravi.cz

2012/ Únor - poprvé objednávají velkou zásilku šperků, kamenů a komponentů přímo od výrobců a dodavatelů z Indie.

2012/ Listopad - továrna v USA/California vyrábí speciálně pro eshop Kamenyprozdravi.cz 300ks stříbrných šperků AG925, které prošly kontrolou na Puncovním úřadu, než šly do prodeje v ČR. Tímto děkují celní deklarantce společnost FedEx a pracovnicím Puncovního úřadu Praha 1 za trpělivost a ochotu pomoci  nováčkům v importu :-) 

2013/ Březen - přestěhování z podnájmu a nákup vlastního domečku pro bydlení, tvorbu a výrobu

         

2014/ Únor - děkují nejen Lordu Ganeschovi, Abudancii,všem andělům strážným, Bytostem Světla, Silám Světla a Kristově lásce, za každodenní podporu a za to, že pomáhají při výrobě orgonitů a drahých kamenů. S láskou v srdci děkují.

2014/2015 - rozšíření obchodu, výrobků a služeb 

2015/ Červen :

 

Drobná úprava okolí domu a zahrady, na které postavili 3 metrovou harmonizační pyramidu, kde nabíjí nejen sebe, ale výrobky :-). Také se tu úžasně medituje. 

2015/podzim

 Team Kamenyprozdravi.cz se rozrostl o dalšího člena - bílou kočičku Ianto Sign. To máte tak, když se vydáte na odpolední procházku a najednou se k vám prostě přidá sotva odrostlé kotě a tváří se, že k vám jednoznačně patří. Následně týden spí zarputile na vaší zahradě, načež ho "z čistě bezpečnostních důvodů" odblešíte, odčervíte a pro jistotu necháte prohlédnout veterinářem... A pak už vlastně stačí jen test na infekční choroby koček, první očkovaní a dodržení aspoň 14denní karantény a jeho začlenění do vaší rodiny může radostně začít :) Nutno dodat, že zbytek kočičí smečky zdaleka radost nesdílel, snad jen králík, který je s námi již devátý rok, si myslí, že je taková skorokočka,  byl nadšený.

2016 / 2017

Od těchto časů se s nimi můžete vídat na různých akcích, kde vystavují výrobky, které pro vás ručně vyrábí a přináší tak mnoho nových inovací pro svět orgonitů, ale hlavně kouzelnou a silnou energii, kterou vám přináší do vašich domovů a hlavně pro vaše biopole, aury, prostě pro vás a aby se vám lépe žilo a byli jste všichni co nejvíce zdraví.

2018

V Červnu zakoupili sousední dům, aby se mohl uskutečnit záměr mít doma vlastní prodejnu a moci tak poskytovat o další kousek lepší a kvalitnější služby. Vznikla tak 1. unikátní a zatím jediná orgonitová prodejna v Evropě (možná i na světě, ale to neví jistě) která nabízí přes 1500ks orgonitů na jednom místě. Když si budete chtít udělat kvalitní výlet, neváhejte se objednat a navnímat tuto úžasnou energii. 

    

2019

Od otevření prodejny 9/2018 jsou doslova v jednom kole, jelikož aktivně využíváte možnost osobně si vyzkoušet jaký je to pocit, když na vás působí více než 1000 kusů orgonitů na jednom místě. Zároveň  máte možnost si prohlédnout novinky, které nejsou prozatím ještě vystaveny na eshop pro veřejnost. 

Také je velmi oblíbená možnost osobní konzultace při výběru orgonitů a drahých kamenů. Zároveň si často ukazují praktické techniky a zkušenosti v oblasti meditace a práce s energií. 

 

Administrativní novinka: od 11/2019 se stali plátci DPH. 

2020

Neustále pracují na své energii a na harmonizaci čakrového systému. Proto také mimo jiné na zahradě rekonstruovali dřevenou pyramidu, se základnou 3metry a výšce 2,5m. V pyramidě je umístěno polohovatené lehátko pro meditace. Kolem pyramidy jsou rozloženy orgonitové pyramidy a posílili tak všechny energie. V praxi to znamená třeba to, že 30-60 minut spánku v pyramidě je pocitově stejné jako 4 hodiny spánku běžně v posteli. Také meditace jsou daleko hlubší a tzv. silnější. 

Pracují na zdokonalování svých "schopností", aby pro vás mohli i nadále vyrábět orgonity, které jsou krásné a velmi silné a pomáhají vám tak aktivně ve vašem životě. Dle vašich zpětných ohlasů je znát, že dělají svou práci a mnoho z vás se proto neustále vrací a šíří orgonity mezi své kamarády a příbuzné, jelikož si osobně sáhli na jejich účinky. 

Do prodejny se, prosím, objednávejte předem, prodejna je otevřena jen po dohodě a není možné otevírat a provázet bez předchozí dohody. Kamenyprozdravi.cz děkují za pochopení. Objednávky volných termínů na tel: 777289977. Těší se na vás.   

 

 

Platí pro objednávky do 300,-

 

 

 

 

 

Cena:

Dobírka

Dárek k nákupu

Jednotné poštovné

200.-

Nelze

XXX

 

Platí pro objednávky od 301,- do 1.800,- 

 

 

Zásilkovna :

 

 

Cena:

Dobírka

Dárek k nákupu

Doručení na výdejní místo

 

77,-

25,-

viz probíhající akce

DPD - Doručení na adresu

 

115,- 

25,-

viz probíhající akce

Česká Pošta: 

 

 

 

 

 

Doporučená zásilka (obálka) 

89,-

36,-

viz probíhající akce

Balík do ruky "DR" 

 

129,- 

36,-

viz probíhající akce

Balík na poštu "NP"

 

109,- 

36,- 

viz probíhající akce

 

 

 

 

Platí pro objednávky nad 1.801,- 

 

 

 

Zásilkovna :

 

 

Cena:

Dobírka

Dárek k nákupu

Doručení na výdejní místo

 

0,-

25,-

viz probíhající akce

DPD - Doručení na adresu

 

0,-

25,-

viz probíhající akce

Česká Pošta: 

 

 

 

 

 

Doporučená zásilka (obálka) 

89,-

36,-

viz probíhající akce

Balík do ruky "DR" 

 

129,-

36,-

viz probíhající akce

Balík na poštu "NP"

 

109,-

36,- 

viz probíhající akce

 

 

 

 

 

Platí pro objednávky nad 2.001,- 

 

 

 

Zásilkovna :

 

 

Cena:

Dobírka

Dárek k nákupu

Doručení na výdejní místo

 

0,-

25,-

viz probíhající akce

DPD - Doručení na adresu

 

0,-

25,-

viz probíhající akce

Česká Pošta: 

 

 

 

 

 

Doporučená zásilka (obálka) 

0,-

36,-

viz probíhající akce

Balík do ruky "DR" 

 

0,-

36,-

viz probíhající akce

Balík na poštu "NP"

 

0,-

36,- 

viz probíhající akce

  

Od 27.9.2018 je možné osobní vyzvednutí objednávky v nové prodejně

na adrese Nabdín 4, 273 24, Velvary.

Pro vyzvednutí objednávky budete kontaktováni, aby jste si domluvili termín a čas.         

     Kamenyprozdravi.cz děkují a těší se na vás. 


Otázky a odpovědi na balení a dopravu zásilek.

 

Jak vám přijde zásilka zabalena ? všechny zásilky balí do bublinkových obálek, nebo recyklovaných krabic a pokud přepravují křehké kousky, tak je balí do dalších obalových materiálů, aby přežili cestu.

Jak je zásilka chráněna proti ztrátě a poškození ? Každá zásilka velká i malá je při podání pojištěna a odeslána doporučeně, tím máte zaručeno a od roku 2010 vyzkoušeno, že se není čeho bát v případě poškození, nebo ztráty. Tím jsou chráněny vaše i naše peníze.

Kam všude je možné zásilku doručit ? Zásilky od roku 2014 dodávají do 10 zemí světa a mají vyzkoušeno, že i když cestují mnoho tisíc KM jsou doručeny bezpečně a během 7-20 dnů.

Příklad kam již objednávky doručili: USA, Kanada, Filipíny, Finsko, Litva, Norsko, Velká Británie, Austrálie

 

´´Přejeme vám příjemný nákup a věříme, že u nás najdete vše co potřebujete. Pokud ne, neváhejte nás o tom informovat a my se pokusíme vašemu přání vyhovět.´´

tel: 777 289977, info@kamenyprozdravi.cz

Pro vstup klikněte na tlačítko

Ve stejné kategorii

(máme dalších 8 podobných produktů)