až 11,5 % zpět

Až  11,5 % zpět z každého nákupu!

Největší výběr kreativních hraček pro vaše nejmilejší.

Agátin svět nenabízí pouze hračky, naleznete zde i školní potřeby včetně batohů či psacích potřeb.

Dále zde najdete pomůcky pro tvoření domácích dekorací a mnoho dalšího.

Pro vstup klikněte na tlačítko

Po kliknutí na tlačítko ,,do obchodu“ neodkládejte nákup, aby se nepřerušilo spojení mezi NakupSiTu.cz a Vámi vybraným e – shopem.

Spojení je nezbytné pro připsání Kup – Pointů.


O AgátinSvět.cz

Jaké jsou hodnoty Agátinho světa?

1 Kvalita:Koncept Agátinho světa je unikátní v tom, že zakladatelky pečlivě vybírají sortiment od prověřených výrobců, kteří vyznávají stejné principy kvality.Estetickým a praktickým designem a herní hodnotou pro dítě počínaje, kvalitou výroby a férovým fungováním výrobce jako firmy konče.

2 Inspirace:Agátin svět se dělí o své zkušenosti a inspiruje při vybírání her a hraček pro děti.Na webuav prodejnách řadí i při důležitých rozhodnutích, jako je výběr správného školního batohu či aktovky.

3 Rozvoj:Agátin svět pro vás stále vylepšujeme.Tříbíjedinečnou nabídku smysluplných a rozvíjejících her, hraček, knížek a školních potřeb.Postupně přibývají kamenné prodejny a e-shop obohacujeme o řadu trháků pro váš pohodlnější nákup.

4 Otevřené srdce:Jak lidé máme srdce otevřené a Agátin svět je právě takový.Proto pro vás a hlavně vaše děti připravujeme množství věcí zdarma, např.návody na domácí tvořeníči Kreativní festival.SoutěžíDobrá hračkavám dáváme prostor pro zpětnou vazbu.V neposlední řadě takéAgáta pomáháznevýhodněným dětem.

 

Agáta radí:

Věděli jste, že školní a studentské batohy zasílají zdarma ? Nabídka na zaslání zdarma platí i v případě, že si k batohu vyberete i jiné zboží (nejen školní doplňky, ale jakýkoliv další zboží: knihu, hru, kreativní sadu ...).

Chystáte se na dovolenou a nevíte, zda si stihnete zásilku vyzvednout? Nevadí, stačí v objednávce do kolonky "poznámka" uvést termín, kdy potřebujete mít zásilku připravenou, a odeslání bude načasováno tak, abyste si ji mohli pohodlně převzít.

 Pro vstup klikněte na tlačítko

Ve stejné kategorii

(máme dalších 8 podobných produktů)