až 6 % zpět

Až 6 % zpět z každého nákupu!

PIDILIDI je značka kvalitního, designového a cenově dostupného zboží pro děti i kojence.

Její sortiment zahrnuje oblečení, obuv, hračky a další produkty. 

Pro vstup klikněte na tlačítko

Po kliknutí na tlačítko ,,do obchodu“ neodkládejte nákup, aby se nepřerušilo spojení mezi NakupSiTu.cz a Vámi vybraným e – shopem.

Spojení je nezbytné pro připsání Kup – Pointů.


Pidilidi.cz

Společnost Nelun, spol. s r.o. zahájila svoji obchodní činnost koncem roku 2006.

V prvních dvou letech se firma zaměřila na výrobu a prodej kojeneckého oblečení do 24 měsíců, v následujících pak rozšířila kolekci o dětský textil, a to až do velikosti pro děti do sedmi let.

Za dobu své existence firma rozšířila svoji nabídku o kompletní kolekci punčochového zboží, dětských a kojenecký čepic, širokou kolekci pláštěnek, holínek a nabídku hraček pro nejmenší.
Všechny výrobky jsou uváděny na trh pod značkou PIDILIDI.

Sídlo společnosti se nachází v Kyjově, kde jsou také postaveny nové skladovací prostory. Nabídka a prodej je realizován formou třech obchodních zástupců v České republice a jedním na Slovensku.
Každého půl roku je vydáván celobarevný katalog s aktuální kolekcí, který je automaticky rozesílán našim obchodním partnerům.

Společnost Nelun a její výrobky jsou zastoupeny v Česku i na Slovensku prostřednictvím rozvinuté sítě odběratelů, kterých je více než 1.000.

Ve všech ohledech se snaží přizpůsobit potřebám zákazníků a tomu také podřizují design, materiály i technologii tak, aby výrobky splňovaly i ty nejnáročnější kritéria.
Kvalitu a hlavně bezpečnost výrobků testuje společnost ITC Zlín (Institut pro testování a certifikaci), která vystavuje bezpečnostní certifikáty pro naše výrobky.

O kvalitách personálu i výrobků hovoří fakt, že se stali partnery některých držitelů známých licencí a České televize. V kolekci tak můžete najít výrobky s Krtkem a jeho kamarády, Maxipsem Fíkem, Amálkou, Františkem a Fanynkou a další.

Cílem společnosti Nelun, spol. s r.o. je obohatit trh kvalitními, designově přitažlivými, funkčními a cenově dostupnými výrobky. Sortiment, čítající více než 3.000 položek je neustále podrobován pečlivé analýze tak, aby bylo možné pružně nabídnout širokou paletu aktuálně prodávaných výrobků, vždy s velkým důrazem na zajištění co nejnižších cen pro zákazníky a optimálních podmínek pro odběratele. Snaží se, aby kvalitní servis byl základem dlouhodobých obchodních vztahů.

Možnosti dopravy

Název dopravce

Informace o dopravě

Cena za dopravu

DPD Private

48 hodin (po-pá)

119 Kč dobírka + 49 Kč

nad 1 500 Kč zdarma

DPD Classic

48 hodin (po-pá)

99 Kč dobírka + 49 Kč

nad 1 500 Kč zdarma

Zásilkovna

48 hodin (po-pá)

69 Kč dobírka + 49 Kč

nad 1 500 Kč zdarma

Osobní odběr 

- zdarma

 

Platební metody

 Platební metody

 Cena za provedení paltby

Dobírka  49 Kč
ePlatba 0 Kč 
Platební karta  0 Kč

Pro vstup klikněte na tlačítko

Ve stejné kategorii

(máme dalších 8 podobných produktů)