až 8 % zpět

Až 8 % zpět z každého nákupu!

Výrobce a prodejce kvalitního oblečení pro nošení dětí v šátcích, ergonomických nosítkách a pro těhotné ženy.

Veškeré zboží sami navrhují, testují a vyrábějí v Čechách v Táboře.

Mezi komunitou, která nosí děti v šátcích a nosítkách je značka známá.

Cílová skupina jsou především těhotné ženy a matky malých dětí, které nosí děti v šátcích a nosítkách.

Pro vstup klikněte na tlačítko

Po kliknutí na tlačítko ,,do obchodu“ neodkládejte nákup, aby se nepřerušilo spojení mezi NakupSiTu.cz a Vámi vybraným e – shopem.

Spojení je nezbytné pro připsání Kup – Pointů.


Angel-wings.cz

Výrobce a prodejce kvalitního oblečení pro nošení dětí v šátcích, ergonomických nosítkách a pro těhotné ženy. Veškeré zboží sami navrhují, testují a vyrábějí v Čechách v Táboře. Mezi komunitou, která nosí děti v šátcích a nosítkách je značka známá. Cílová skupina jsou především těhotné ženy a matky malých dětí, které nosí děti v šátcích a nosítkách.

Angel wings vznikla v roce 2010 v malebném jihočeském Táboře.  Nejdřív to byl jen takový naivní nápad, zcela podnikáním nepolíbené mladé maminky na mateřské dovolené.

Dnes již mají vlastní šicí dílnu a tvoří nádherné oblečení, plné elegance a barev, které prodávají po celém světě. Ukazují ostatním maminkám, že se s dítětem v šátku nemusí oblékat do pytlů a beztvarých mikin po manželovi. Mohou být krásné a cítit se skvěle, jako ženy, podtržené kouzelnou esencí mateřství.

   

O značce Angel Wings

Tvoří nádherné oblečení, plné elegance a barev. Ukazují ostatním maminkám, že se s dítětem v šátku nemusí oblékat do pytlů a beztvarých mikin po manželovi.  Mohou být krásné a cítit s skvěle, jako ženy, podtržené kouzelnou esencí mateřství.

Příběh zakladatelky:

Můj příběh začal z mé vlastní potřeby a obrovské touhy pomáhat. Ukázat, že si můžeme užívat každého dne s našimi dětmi. Že se nemusíme vzdávat svých aktivit a snů. Můžeme sportovat, chodit na procházky, jezdit na výlety, cestovat. Být aktivní a ještě se při tom cítit skvěle.

Ukázat, že s dětmi život právě začíná. V celé jeho kráse, aktivitě a celistvosti.

Pojďte se nechat hýčkat andělskými křídly. Pusťte z hlavy nepohodlí, nedostatek sebevědomí nebo ženskosti. Jste to stále Vy, jen o děti bohatší…Pro vstup klikněte na tlačítko

Ve stejné kategorii

(máme dalších 8 podobných produktů)