Activacek.cz až 10 % zpět

Až  10 % zpět z každého nákupu!

Activáček.cz je specializovaný e-shop s nabídkou kvalitních školních a výtvarných potřeb, aktovek, školních a outdoorových batohů a kreativních sad.

Pro vstup klikněte na tlačítko

Po kliknutí na tlačítko ,,do obchodu“ neodkládejte nákup, aby se nepřerušilo spojení mezi NakupSiTu.cz a Vámi vybraným e – shopem.

Spojení je nezbytné pro připsání Kup – Pointů.


Activacek.cz

Activáček.cz je specializovaný e-shop s nabídkou kvalitních školních a výtvarných potřeb, aktovek, školních a outdoorových batohů a kreativních sad.

V naší nabídce najdete zboží světových značek jako je Maped, Faber-Castell, Stabilo, batohy a aktovky Walker by Schneiders, kreativní sady Djeco nebo AladinE. Nezapomínáme ani na domácí značky, které se zabydlely v našich školách, jako je Koh-i-noor, Centropen, Papírny Brno, Karton P+P, nebo na mladší domácí značky jako je Zdravá lahev nebo Boll.

Nabízené zboží máme opravdu skladem, proto jsme schopni vyřídit objednávky našich zákazníků ve velmi krátkém čase.

Provozovatelem e-shopu je společnost ACTIVA, spol. s .r.o., přední distributor kancelářských potřeb do kanceláří a dovozce celé řady zahraničních značek, které velkoobchodně zastupuje na českém trhu.

 

Pro vstup klikněte na tlačítko

Školní batohy a aktovky Aktovky Školní batohy Tašky Penály a pouzdra na tužky Penály Pouzdra Dětské outdoorové batohy Reflexní doplňky Zdravá lahev Boxy na svačinu, svačinové tašky Sáčky na cvičky Školní kufříky Kapsáře na lavici Dětské peněženky a pláštěnky Cestovní doplňky Moleskine Pouzdra a obaly Aktovky a tašky Peněženky Lampičky Tool belt Malování a barvy Vodové barvy Temperové barvy Štětce Barvy na sklo Barvy na textil Více Kreslení Pastelky Voskovky Pastely Fixy Omalovánky pro děti Více Kreativita Kreativní sady Výroba slizu Vyškrabávací obrázky Malování pískem Dětská razítka Více Papír Barevný a krepový papír Kreslicí karton Kreativní papír Kancelářský papír Doplňky a příslušenství Kelímky, palety, igelity Zástěrky na výtvarnou činnost Lepicí potřeby Tužky, pera, propisky Kuličkové tužky Rollery Pera Náplně Obyčejné tužky Více Linery, popisovače, zvýrazňovače Linery Popisovače Zvýrazňovače Luxusní psací potřeby Parker Lamy Waterman Psací potřeby z drahých kovů Faber Castell Bloky a sešity Sešity Bloky Zápisníky Moleskine Samolepicí bločky Obaly na sešity a učebnice Nůžky Ozdobné nůžky Ořezávátka, gumy Ořezávátka Gumy Lepicí potřeby Lepicí tyčinky Tekutá lepidla Speciální lepidla Vteřinová lepidla Samolepicí pásky Více Desky, boxy, podložky Na sešity Na abecedu a číslice Na výkresy Podložky na stůl Stojánky Sady písmen a číslic, výukové hodiny Mazací a stíratelné tabulky Rýsovací potřeby Kružítka Pravítka Úhloměry, trojúhelníky Rýsovací potřeby Rotring Kalkulačky Vědecké Balíčky pro školáky Kalendáře, diáře Diáře Dětské židle a stoly Rostoucí židle Rostoucí stoly Kontejnery Papírové kapesníky Oslavy a párty Stolování na party Dekorace a masky Balení dárků Dárkové tašky Balicí papíry Stuhy Barevné obálky Hry pro děti Hry Knihy se samolepkami, zábavné sešity Obrázky a samolepky

Ve stejné kategorii

(máme dalších 8 podobných produktů)