až 12 % zpět

Až 12% zpět z každého nákupu!

Jeden z největších e-shopů v Česku a na Slovensku zaměřený na prodej originálních zážitků.

Projeďte se sportovním autem, relaxujte ve wellness nebo pozvěte svůj protějšek na degustaci netradiční kuchyně.

Možností je spousta rozhodnutí je na Vás. 

Pro vstup klikněte na tlačítko

Po kliknutí na tlačítko ,,do obchodu“ neodkládejte nákup, aby se nepřerušilo spojení mezi NakupSiTu.cz a Vámi vybraným e – shopem.

Spojení je nezbytné pro připsání Kup – Pointů.


Adrop.cz

V e-shopu Adrop.cz nabízí záááážitkové dárky pro chlapy, které udělají radost sportovcům, milovníkům nadupaných aut, adrenalinovým nadšencům, gurmánům i pohodářům. Mají zkrátka něco pro každého muže. 

Originalita, emoce a splněné sny, to jsou nejčastější důvody, proč vnímat zážitek jako ten nejlepší dárek pro muže. Už 13 let obrací své zákazníky na “správnou” víru… Na víru, že zážitky jsou mnohem lepší a kvalitnější než hmotné dárky, které často vyvolají pouze “jednorázový” pocit radosti. Na krásné zážitky vzpomínáme i po letech, ale jak často vzpomínáme na to, že jsme dostali dar v podobě oblečení, hodinek nebo nepotřebných krámů?

Hodnoty, kterých se drží

Chtějí být inspirací pro nové pojetí dárků a upozorňovat na originální alternativy tradičních hmotných darů.

Nebyli ani nejsou a nebudou slevovým portálem.

Nabídku stále rozšiřují o nové zážitky i nové lokality. Cílem je vytvořit hustou síť po celé zemi, aby zážitky co nejvíce přiblížili všem klientům.

Zážitky testují sami na sobě a na své partě profi testerů.

Možnosti dopravy

Název dopravce

Informace o dopravě

Cena za dopravu

PPL 

-

bankovní převod 120 Kč

dobírka 95 Kč

Epoukaz

-

bankovní převod 0 Kč

dobírka nelze

Osobní odběr
-
Liberec prodejna

- Bankovní převod 0 Kč

dobírka nelze

  

ZPŮSOBY PLATBY

Veškeré ceny uvedené v internetovém obchodě Adrop.cz jsou včetně DPH a ceny jsou konečné (nepřipočítáváme žádné balné, pojistné ani manipulační a jiné poplatky). Cena neobsahuje poštovné.

U objednávky ve výši 5.000 Kč a více zákazník navíc neplatí žádné poštovné v rámci ČR!

Možnosti placení

Platba platební kartou– export zásilky ihned

Platba dobírkou - export zásilky ihned

Platba bankovním převodem – export zásilky po připsání částky na účet

Rychlý on-line převod přes internetové bankovnictví - export zásilky po připsání částky

Hotově na pobočce – export zásilky na pobočky Zásilkovna.cz ihned, vystavení v Liberci ihned, po objednávce možnost vyzvednutí na pobočce Messengeru ihned

Kartou na pobočce – vystaví ihned

Šeky chèque déjeuner

Platba bankovním převodem v EUR

Mohlo by Vás zajímat: Způsoby doručení

Platba platební kartou

V e-shopu můžete využít komfortního způsobu platby za zážitky prostřednictvím platební karty. Tento způsob placení zajišťuje společnost GOPAY, která má na starost celý proces (ověřování, billing, clearing), takže citlivé údaje, jako např. číslo vůbec neprochází přes náš systém. Ochranu garantuje 3D Secure řešení. Platba kartou je možná i na prodejně v Liberci.

Platba dobírkou  

Zážitek můžete samozřejmě zaplatit také až při dodání balíčku na dobírku kromě osobního odběru na Slovensko a doručení na Slovensko.

Platba bankovním převodem

Zážitek zaplatíte před zasláním na základě vystavené zálohové faktury, která je Vám vystavena automaticky. Zážitek Vám bude odeslán na základě přijaté úhrady. Společně s poukazem obdržíte fakturu (daňový doklad). 

Rychlý on-line převod přes internetové bankovnictví                                                           

Tento způsob platby je téměř identický jako běžný bankovní převod. Je však pohodlnější a rychlejší, protože příkaz k úhradě již je předvyplněný ve vašem internetovém bankovnictví. Tato platba v pracovní době probíhá prakticky okamžitě a mohou tak rychleji posílat zážitek.

Hotově na pobočce

Zážitek můžete uhradit na více jak 70 výdejních místech po celé ČR i SR - Na adrese pobočky Messengeru: Libínská 3127/1, 150 00 Praha 5. Na adrese naší prodejny: Železná 830/12a, 46001 Liberec 1 lze platit hotově i platební kartou.

Kartou na pobočce

Zážitek můžete uhradit kartou na prodejně na adrese: Železná 830/12a, 46001 Liberec 1. 

Šeky cheque déjeuner

Jste-li držitelem šeků chèque déjeuner, tak zážitek můžete uhradit i tímto způsobem. Buď v rámci osobních odběrů na prodejně: Železná 830/12a, 46001 Liberec 1 nebo pošlete požadovanou nominální hodnotu šeků na adresu cenným psaním a na základě toho Vám obratem pošlou vybraný zážitek na uvedenou adresu.

Platba bankovním převodem v EUR

Při zvolené variantě platby převodem v EUR Vám bude zaslána faktura pracovníkem na uvedený email v pracovní době podle aktuálního kurzu ČNB. Po připsání částky na účet Vám bude odeslána zásilka na Vaší adresu podle zvolené dopravy.

 Pro vstup klikněte na tlačítko

Ve stejné kategorii

(máme dalších 8 podobných produktů)