Sexíčekshop.cz až 12 % zpět

Až 12 % zpět z každého nákupu!

Sexíčekshop.cz nabízí exkluzivní erotické pomůcky pro muže, ženy i páry, stačí si vybrat a diskrétně objednat z široké nabídky kvalitního zboží. 

Pro vstup klikněte na tlačítko

Po kliknutí na tlačítko ,,do obchodu“ neodkládejte nákup, aby se nepřerušilo spojení mezi NakupSiTu.cz a Vámi vybraným e – shopem.

Spojení je nezbytné pro připsání Kup – Pointů.


SexíčekShop.cz

Sexshop vám mimo široké nabídky erotických pomůcek jako jsou vibrátory pro ženy, umělé vagíny, venušiny kuličky či erotického spodního prádla přináší i množství doprovodných služeb.

Doprava zdarma - Internetový obchod Vám nyní nabízí možnosti zdarma již od 500 Kč. Pokud si objednáte zboží od 500 Kč výše a zvolíte dopravu Českou poštou jako cenný balík a platbou převodem, uhradí poštovné za Vás.

Diskrétní balení - Sexshop Sexíčekshop balí veškeré erotické pomůcky 100% diskrétně. Balík neobsahuje žádná loga, takže nikdo nepozná, z jakého obchodu je balík zasílán. Na balíčku je vždy uveden odesílatel FOTION s.r.o.,

Vlastní kurýr - Nabízí ojedinělou službu rozvozu erotických pomůcek a veškerého zboží, které sexshop nabízí. Po celé Praze k Vám domů.

Soutěže - Přináší Vám nejrůznější soutěže o luxusní ceny. Nejčastějšími dárky jsou značkové vibrátory pro ženy. Veškeré informace o probíhajících soutěží naleznete přímo na stránkách sexshopu anebo je můžete sledovat jako fanoušek na facebooku.

Luxusní erotické pomůcky - Sexshop Sexíčekshop vám přináší rozšířenou nabídku luxusních a značkových erotických pomůcek, které disponují pokročilými vlastnostmi a jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů jako jsou vibrátory z řad The Vibe Therapy, vibrátor We-vibe, vibrátory pro ženy značky Lelo či vibrátory Fun Factory, Je Joue a vibrátory Philips luxusní umělé vagíny značky Fleshlight.

Zboží ve slevě - Sexíčekshop Vám nyní nabízí erotické pomůcky s výraznou slevou. Sleva je nejčastěji na vibrátory klasické i značkové, ale i na další sortiment z naší rozsáhlé nabídky.

Erotický Magazín - Sexíčekshop sexshop dbá na vaší informovanost a vzdělání v erotickém odvětví, proto si pro Vás připravili sekci magazín, kde si můžete přečíst nejrůznější články o sexuálních praktikách, zážitcích či recenze na erotické pomůcky.

Značkové erotické pomůcky - Sexshop Vám přináší širokou nabídku značkových erotických pomůcek. To se především týče značkovcýh vibrátorů, jako jsou Lelo, vibrátory, Fun Factory, vibrátory pro ženy Je Joue, Vibrátory Vibe Therapy, vibrátory ZINI či We- Vibe. Mohou doporučit také spodní prádlo. Pro pány si připravili umělé vagíny značky Tenga či Fleshlight, to všechno nabízí sexshop Sexíčekshop.cz.

 Pro vstup klikněte na tlačítko

Ve stejné kategorii

(máme dalších 8 podobných produktů)