až 5 % zpět

Až 5 % zpět z každého nákupu!

JRC je zřejmě nejznámějším a nejrozšířenějším obchodem pro všechny fanoušky superhdinů, komiksů, filmů a elektronických her neboli e-sportu.

V České republice má 36 kamenných obchodů, v každém z nich najdete širokou nabídku herních konzolí PlayStation, Xbox One a Nintendo Switch, včetně her a příslušenství, nechybí ani virtuální realita.

Dále zde můžete zakoupit digitální produkty jako předplatné pro online hraní, nabití peněženky Steam, paysafecards, fut pointy a další herní měny.

Pro vstup klikněte na tlačítko

Po kliknutí na tlačítko ,,do obchodu“ neodkládejte nákup, aby se nepřerušilo spojení mezi NakupSiTu.cz a Vámi vybraným e – shopem.

Spojení je nezbytné pro připsání Kup – Pointů.


O JRC.cz

Mají víc než 30 let zkušeností, na trhu jsou od roku 1988 a byli u všeho důležitého, co se v českém herním průmyslu odehrálo. JRC Gamecentrum je oblíbeným obchodem pro všechny fanoušky počítačových her, superhdinů, komiksů a filmů. V České republice mají 36 kamenných obchodů, v každém z nich najdeš širokou nabídku herních konzolí PlayStation, Xbox One a Nintendo Switch, včetně her a příslušenství, nechybí ani virtuální realita. V prodejnách lze koupit digitální produkty jako předplatné pro online hraní, nabití peněženky Steam, paysafecards, fut pointy a další herní měny. Využít můžeš také služby bazaru, můžeš si tedy koupit hrané hry za výhodnou cenu – u všech kontrolují funkčnost. Hry také vykupují a pojišťují! Sleduj náš JRC  odkud si můžeš nejen zboží objednat až domů, nebo na prodejnu. Přihlas se k odběru newsletteru, ať ti neunikne žádné info o slevách a speciálních akcích. Nezapomeň JRC sledovat na sociálních sítích, jsou na Facebooku i Instagramu. S JRC se dostaneš na E3, Gamescom, For Games a další zajímavé herní akce!

Možnosti dopravy

Název dopravce

Informace o dopravě

Cena za dopravu

Osobní odběr

-

Zdarma

PPL

-

85 Kč

Kurýr Praha

- 150 Kč

Zásilkovna

- 49 Kč

Česká pošta

Balík do ruky 85 Kč

Česká pošta

Balík na poštu 85 Kč

  

  

doplňující informace o Dopravě

Zboží je dodáváno zpravidla do 24 hodin od expedice (viz. indikace dostupnosti u zboží). Je nutné vyplnit telefonní číslo, kurýr Vás bude kontaktovat o doručení. PPL doručuje ve všední dny a soboty v době mezi 8 – 16. hodinou – je proto nutné zabezpečit převzetí v místě doručení. Změny je možné činit po domluvě s kurýrem nebo na zákaznické lince PPL 840 775 775 nebo České pošty 840 111 244

OSOBNÍ ODBĚR NA PRODEJNÁCH: Objednané zboží je kupujícím možné vyzvednout osobně na zvolené prodejně. O připravenosti objednaného zboží je kupující vyrozuměn e-mailem, telefonicky nebo SMS.

 

Platební metody

 Platební metody

 Cena za provedení paltby

Platba kartou Zdarma
Převod z účtu Zdarma
Dobírka  35 Kč
Platba v hotovosti nebo kartou na prodejně 49 Kč

Pro vstup klikněte na tlačítko

Ve stejné kategorii

(máme dalších 8 podobných produktů)