až 4 % zpět

Až 4 % zpět z každého nákupu!

Už šest desetiletí vyvíjí firma ara obuv té nejvyšší kvality.

Snaží se, aby každá bota byla natolik individuální, jako je její majitel.

Značka představuje vzácnou kombinaci komfortu s designem.

Pro vstup klikněte na tlačítko

Po kliknutí na tlačítko ,,do obchodu“ neodkládejte nákup, aby se nepřerušilo spojení mezi NakupSiTu.cz a Vámi vybraným e – shopem.

Spojení je nezbytné pro připsání Kup – Pointů.


Ara-shoes.cz

Už šest desetiletí vyvíjí firma ara obuv té nejvyšší kvality. Snaží se, aby každá bota byla natolik individuální, jako je její majitel. Značka představuje vzácnou kombinaci komfortu s designem. Pro vývojáře není noha měřítkem délky, ale berou jí jako trojrozměrné dílo. Kvůli tomuto faktu vyrábí ara modely v širokém velikostním a šířkovém sortimentu. Velikostní sortiment se pohybuje od čísla 21/2 až do čísla 9 u dámské obuvi a šíře od F až do šíře K. Rozdíl mezi jednotlivými šířemi je u stejné velikosti 5 mm, měřeno na obvod prstních kloubů. Tento systém šíří a velikostního sortimentu, spolu s celkovou kvalitou, zabezpečuje splnění sloganu ara obuv, která mi sedne.

 

O společnosti

Ara OBUV

Při výrobě obuvi se používají převážně měkké a kvalitní materiály – usně – nubuky, u usňových materiálů způsob barvení pomocí PP folií. Poměrně krátce se používají i nové moderní materiály, kterými jsou stretch a mikroplyš. Jejich výhodami jsou především prodyšnost, oděruodolnost a pružnost při používání v široké škále teplot. Tyto materiály se velice blíží vlastnostem GORE-TEXové membrány.

Čím se však ara také liší od ostatních výrobců obuvi je nejširší nabídka vycházkové obuvi s výše zmiňovanou membránou GORE-TEX.

         

Lidé jsou od přírody líní, jak prokázali vědci. Tento objev stojí vlastně i za vznikem příběhu. Psal se rok 2001, kdy jsem se aktivně věnoval snowboardingu a přemýšlel jak být co nejvíce na horách a nemuset při tom pracovat. Moje vize byla taková, že postupně nakoupím co nejvíce stolních fotbálků, které umístím na dlouhodobý pronájem do pohostinství a barů. Následně, že občas budu dojíždět z hor, inkasovat za pronájem a nebudu muset nic víc dělat. Člověk míní, život mění.

S každým především starším umístěným fotbálkem se množily poruchy, které bylo třeba odstranit. Proto jsem se nejprve naučil dělat servis sám na svých strojích a následně mě začali poptávat lidi na doporučení i na servis jejich fotbálků.

Tím vznikla větší potřeba náhradních dílů, které v té době na českém trhu moc nebyly a postupně jsem se dostal do stádia, přesně opačnému myšlence vzniku. Dnes se věnujeme fotbálkům naplno, usilujeme, aby návštěvníka našich stránek bavilo s námi spolupracovat, a občas se nám podaří si najít chvilku i na sport.

Pro vstup klikněte na tlačítko

Ve stejné kategorii

(máme dalších 8 podobných produktů)