až 6 % zpět

Až  6 % zpět z každého nákupu!

Modivo je plodem naší vášně pro krásu a módu.

Speciálně pro Vás jsme připravili širokou škálu nejlepších značek prémiového oblečení inspirovaných trendy i potřebami našich zákazníků.

Speciálně vybraný sortiment, snadné nakupování, bezpečné způsoby platby, rychlé dodání a 30 denní lhúta na vrácení zdarma - nákup na Modivo je čistě potěšení.

Přesvědčte se sami!

Pro vstup klikněte na tlačítko

Po kliknutí na tlačítko ,,do obchodu“ neodkládejte nákup, aby se nepřerušilo spojení mezi NakupSiTu.cz a Vámi vybraným e – shopem.

Spojení je nezbytné pro připsání Kup – Pointů.


Modivo CZ

1. Jsme částí skupiny eobuv.cz!

 

Modivo je součástí kapitálové skupiny eobuwie.pl, která se těší důvěře polských spotřebitelů již 20 let! Jsme dostupní již na 14 evropských trzích a zaměřujeme se na neustálý rozvoj, proto věříme, že jejich počet poroste. Efektivní logistická a platební řešení, jakož i podpora našich důvěryhodných partnerů zajišťují prodej kvalitní značkové módy.

 

2. Skupina eobuv.cz získala více než 25 tis. kladných hodnocení zákazníků na Heureka.cz

 

Máme dlouholeté zkušenosti s těmi i nejnáročnějšími zákazníky a proto již stovky spokojených zákazníku vyjádřilo svá kladná hodnocení na největším nákupním portálu a srovnávači cen na českém internetu Heureka.cz. Získali jsme také mnoho prestižních ocenění v oblasti e-commerce. Ku příkladu v soutěži SHOPROKU 2017 a 2018  jsme v obou letech získali první místo v kategorii CENA KVALITY: OBUV.

 

3. Četná ocenění

 

Jsme pravidelně kladně hodnoceni odborníky z oboru, obchodními partnery a zákazníky, kteří opakovaně vyjádřili své uznání a díky tomu jsme dosáhli prestižních ocenění - např. Digital Excellence, eCommerce Poland, Effie Award, Imagine Excellence. Na základě těchto faktorů jsme vybudovali pověst důvěryhodné společnosti, která působí na trhu podle striktně definovaných pravidel, dodržuje pravidla zdravé konkurence a v každodenním provozu dbá  o ty nejnáročnější zákazníky.

 

4. Prémiová kvalita

 

Pro splnění přání všech klientů jsme připravili široké portfolio kvalitních značek na základě nejnovějších trendů a poznatků v odvětví módy. Jsme oficiálními distributory, spolupracujeme pouze se spolehlivými a důvěryhodnými partnery. Garantujeme vysokou kvalitu a originální zboží.  S Modivo si můžete být vždy jistí, že kupujete to nejlepší.

 

5. Ověřené platební metody

 

Používáme pouze ověřené a především bezpečné způsoby placení. PayU, PayPal, platba kartou - můžete použít nejoblíbenější platební metody na trhu. Nevyhovují Vám nákupy online? Žádný problém – objednávku můžete zaplatit i na dobírku. Vše jednoduše!

 

6. SSL - záruka bezpečného nakupování

 

Používáme šifrování SSL, které zajišťuje důvěrnost a integritu přenosu dat, stejně jako autentizaci serveru. Díky tomu jsou všechny vaše osobní údaje šifrovány a chráněny proti přístupu třetích osob.

 

7. Vaše data jsou u nás v bezpečí

 

Zvláštní význam přikládáme ochraně vašich osobních údajů.

Subjekty ze skupiny eobuwie.pl vám zaručují bezpečnost zpracování vašich dat. Poskytnuté informace (např. přihlašovací údaje, heslo, adresa domova nebo číslo bankovního účtu) jsou řádně zabezpečeny a používány pouze pro účely, pro které byly shromážděny.

 

Garantujeme Vám pohodlné a bezpečné nakupování! Přesvědčte se sami!

 Pro vstup klikněte na tlačítko

Ve stejné kategorii

(máme dalších 8 podobných produktů)