až 7 % zpět

Až  7 % zpět z každého nákupu!

  

Už od roku 1986 nabízí EMP-shop exkluzivní merch - od oblíbených kapel, přes filmy a seriaály, až po alternativní módu!

Vyberou si zde muži, ženy i děti a to z více než 40 000 produktů!

Pro vstup klikněte na tlačítko

Po kliknutí na tlačítko ,,do obchodu“ neodkládejte nákup, aby se nepřerušilo spojení mezi NakupSiTu.cz a Vámi vybraným e – shopem.

Spojení je nezbytné pro připsání Kup – Pointů.


EMP-shop.cz

EMP-shop.cz Už od roku 1986 nabízí EMP-shop exkluzivní merch - od oblíbených kapel, přes filmy a seriaály, až po alternativní módu! Vyberou si zde muži, ženy i děti a to z více než 40 000 produktů!

 

Milujete zvuk kytar, zuřivé bubny a energické vokály? Je hudba vaše druhé "já" a koncerty a festivaly neodmyslitelnou součástí vašeho života? S EMP máte šanci být jiný a vystoupit z davu! 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Muži, ženy a dokonce i děti zde najdou vše, co se týče hudby, filmů, seriálů a oblečení. Ne bez důvodu jsme největší a nejzkušenější Rock & Metal internetový obchod v celé Evropě. Již od roku 1986 nabízíme nejčerstvější novinky a exkluzivní vydání od kapel jako AC/DC, Black Sabbath, Iron Maiden, Led Zeppelin, Metallica, Motörhead, Nirvana, Rammstein, Slayer, Slipknot nebo Volbeat. Kromě toho nabízíme obrovský výběr Bandmerchandise - produktů kapel jako napr. trička a mikiny od Amont Amart, Bring Me The Horizon nebo Johny Cash. - Hudba je život!

Samozřejmě, nechybí obrovský výběr CD a vinylů. Není nad dobrý vinyl – u nás často v nejlepší kvalitě 180g. Máme také kultové-DVD a Blu-ray různých žánrů, jako jsou horory, thrillery, akční nebo animované filmy, komedie, sci-fi, drama nebo fantasy. S námi získáte dosah na nejnovější, především hudební vychytávky. Vedle vydatného výběru hudebních titulů vám v neposlední řadě přinášíme velký výběr oblečení, ve kterém najdete kožené bundy, kabáty, značkové mikiny, džíny, fun-trička, šaty nebo šperky. Váš Rock & Metal Shop vám zaručí, že budete vždy dobře oblečený!

Náš on-line obchod přitom není pouze pro rockové a metalové fanoušky. Na své si zde přijdou i milovníci značkového, Streetwear nebo alternativního oblečení. Nechybí ani stále oblíbenější gotický styl. Přesvědčte se sami: Brandit, Converse, Vans, Lonsdale, Alchemy England, Pussy Deluxe nebo Vixxsin a mnoho dalšího. Oblečení typu Vintage nebo retro jsou jen část naší skvělé nabídky. Motorkáři pozor! Boty od Harley Davidson se přece neodmítají!

Šaty nejsou všechno! Originální šperky od renomovaných firem jako Alchemy, etNox nebo Wildcat nebo taky příslušenství ze světa piercingu a tetování - to vše je k dispozici v našem obchodě. Tuto širokou škálu výrobků doplňujeme příslušenstvím od výmyslu světa jako jsou batohy, tašky, sluneční brýle, plakáty, kalendáře, vlajky, odznaky, peněženky, zapalovače, knihy nebo komiksy. Vycházíme vstříc i fanouškům nejnovějších videoher Nintendo, Zelda nebo Assassin's Creed.

Spolu s exkluzívním merch u nás dostanete taky: prémiový servis, exkluzivní slevy a top novinky! Nakupování v největším obchodě v Evropě představuje 100% záruku spokojenosti. Důkazem toho jsou hodnocení našich zákazníků ze 17 zemí Evropy. Navíc, pokud zboží nesplňuje vaše očekávání, můžete jej vrátit kdykoliv do 30 dnů od doručení.

EMP Rock & Metal Shop poskytuje potřebnou dávku rocku a metalu pro váš každodenní život – budťe rock & heavy!

 Pro vstup klikněte na tlačítko

Ve stejné kategorii

(máme dalších 8 podobných produktů)