Až 7 % zpět

Až 7 % zpět z každého nákupu!

4F je značka, která nabízí vysoce kvalitní oblečení a sportovní doplňky.

Poznávací značkou je kombinace kvality, technologie a módních materiálů s moderním designem.

Výrobky jsou vhodné jak pro trénink, tak pro každodenní nošení. 

Pro vstup klikněte na tlačítko

Po kliknutí na tlačítko ,,do obchodu“ neodkládejte nákup, aby se nepřerušilo spojení mezi NakupSiTu.cz a Vámi vybraným e – shopem.

Spojení je nezbytné pro připsání Kup – Pointů.


4FStore.cz

  

Vítejte ve světě fitness. Jeho jediné pravidlo zní, že pravidla jsou nastavena... vámi! Staňte se součástí komunity milovníků fitness a užijte si motivaci, která plyne z týmové hry. Fitness, posilování, aerobik či jóga - cokoliv děláte, sportovní kolekce značky 4F se svou kompletní nabídkou stylového sportovního oblečení, sportovního a volnočasového oblečení a doplňků se postará o všechny vaše potřeby.

Vy si určujete pravidla. Stanovte si své cíle a jděte jim naproti. Vychutnejte si každý svůj pohyb. Sportovní kolekce značky 4F naplňují potřeby mužů na každém kroku - ať už jde o kardio cvičení, posilování, crossfit nebo street workout. Objevte celý sortiment sportovního oblečení, tepláků, mikin, bund a doplňků značky 4F. Mají vše, co potřebujete na cvičení. Žádné výmluvy.

    

   

ZVOLENÉ SPORTOVCI

Díky úzké spolupráci s profesionálním sportovním prostředím a sportovci navrhuje 4F oficiální olympijské oblečení pro 6 národních reprezentací a různé mezinárodní sportovní asociace. Jsou také představujícím partnerem nejvýznamnější soutěže na lyžích, turnaje Four Hills a mistrovství světa v alpském lyžování v Cortině v Itálii 2021.

   

   

SPONZOROVÁNÍ

V roce 2008 zahájila 4F spolupráci s polským olympijským týmem a od té doby obléká 8 národních reprezentací - týmy Polska, Srbska, Chorvatska, Lotyšska, Řecka, Makedonie, Slovenska a Litvy.
Každá kolekce je navržena v rámci dvouletého procesu týmem specializovaných sportovních návrhářů a technologů. Sportovci oblečeni značkou 4F se již zúčastnili letních a zimních olympijských her ve Vancouveru, Londýně, Soči, Riu de Janeiru, PyeongChangu a přípravy kolekcí pro Tokio 2020 již probíhají. Značka také neustálé spoluprácuje s různými národními sportovními týmy, jako jsou lyžování, biatlon, atletika, házená a rychlobruslení.

   

  

4F A SKOKANSKÝ TÝM ČESKÉ REPUBLIKY   

Usilují o partnerství s podobně smýšlejícími lidmi, spolupracují s profesionály, kteří svůj život zasvětili sportu. Jako dlouholetý fanoušek skoků na lyžích se značka 4F stala v roce 2019 oficiálním sponzorem a dodavatelem oblečení českého skokanského týmu. Podporují českou reprezentaci na každém kroku a poskytují skokanům oblečení 4F, které mohou použít při tréninku, na cestování i na oficiálních akcích.

 

   

   

Platební metody

  

DHL patba předem      objednávky do 999 Kč – 99 Kč

                                     objednávky nad 999 Kč – 0 Kč

  DHL na dobírku           objednávky do 999 Kč – 155 Kč

                           objednávky nad 999 Kč 

   

  

Kompresní oblečení Prádlo Mikiny Dámské plavky Sportovní podprsenky Trička Dámské bundy a vesty Sukně a šaty Dámské fleece oblečení Softshell Kalhoty a legíny Šortky Boty sportystyle Sportovní boty Běžecké boty Zimní boty Žabky, pantofle Sandály Lyžařské brýle Helmy Šátky, kukly a šály Čepice Brýle Rukavice Ponožky Prádlo Ručníky Peněženky Lyžařské brýle Helmy Šátky, kukly a šály Čepice Brýle Rukavice Ponožky Prádlo Ručníky Peněženky OBLEČENÍ DÁMSKÁ OBUV DOPLŇKY ZAVAZADLA Kompresní oblečení Termoaktivní prádlo Mikiny Pánské plavky Trička Bundy a vesty Fleecy Softshell Kalhoty Šortky Boty sportystyle Sportovní boty Běžecké boty Zimní boty Žabky, pantofle Sandály Lyžařské brýle Helmy Šátky, kukly a šály Čepice Brýle Rukavičky Ponožky Prádlo Peněženky Ručníky Batohy Tašky Tašky (ledvinka) OBLEČENÍ OBUV DOPLŇKY ZAVAZADLA Termoaktivní prádlo Mikiny Plavky Trička a trička bez rukávů Bundy a vesty Fleecy Softshell Kalhoty a legíny Šortky Šaty, sukně Boty sportystyle Sportovní boty Zimní boty Žabky, pantofle Sandály Lyžařské brýle Helmy Šátky, kukly a šály Čepice Rukavičky Ponožky Ostatní Kosmetické taštičky Tašky Batohy Sáčky Tašky (ledvinky) OBLEČENÍ BOTY PŘÍSLUŠENSTVÍ TAŠKY A BATOHY Prádlo Mikiny Plavky Trička Bundy a vesty Softshell Fleecy Kalhoty Šortky Boty sportystyle Sportovní boty Žabky, pantofle Sandály Zimní boty Lyžařské brýle Šátky, kukly a šály Čepice Rukavičky Ponožky Peněženky Kosmetické taštičky Ostatní Tašky Batohy Sáčky OBLEČENÍ BOTY PŘÍSLUŠENSTVÍ TAŠKY A BATOHY Mikiny Sportovní podprsenky Trička Bundy Kalhoty Šortky Obuv Doplňky Trička Mikiny Sportovní podprsenky Kalhoty Šortky Obuv Doplňky Zavazadla Trička Šortky Kurtki Doplňky Plavky Dámské plavky Plážové šortky žabky, klapky Doplňky Prádlo Bundy Fleece oblečení Kalhoty Doplňky Prádlo Bundy Softshell Kalhoty Doplňky Trička Šortky Sukně a šaty Trička Kalhoty Boty Mikiny Trička a boxerky Prádlo Bundy Softshell Fleece oblečení Kalhoty Obuv Doplňky BĚH FITNESS/TRÉNINK CYKLISTIKA PLAVÁNÍ LYŽAŘSTVÍ SNOWBOARD TENIS FOTBAL JÓGA OUTDOOR O NÁS ŽENY NOVINKY BESTSELLERY AKCE   ŁUKASZ KUBOT 4FPRO OBLEČENÍ Kompresní oblečení Prádlo Mikiny Dámské plavky Sportovní podprsenky Trička Dámské bundy a vesty Sukně a šaty Dámské fleece oblečení Softshell Kalhoty a legíny Šortky DÁMSKÁ OBUV DOPLŇKY ZAVAZADLA ŽENY MUŽI DÍVKY CHLAPCI SPORTY

Ve stejné kategorii

(máme dalších 8 podobných produktů)