až 6 % zpět

Až 6 % zpět z každého nákupu!

ORSAY s vášní navrhuje dámské outfity pro každý styl a každou osobnost a tím se rozvinula ve 26 zemích v úpěšnou módní značku pro mladé ženy.

Tento úspěch byl možný pouze prostřednictvím zaměstnankyň a zaměstnanců a jejich nadšením pro módu. 

Pro vstup klikněte na tlačítko

Po kliknutí na tlačítko ,,do obchodu“ neodkládejte nákup, aby se nepřerušilo spojení mezi NakupSiTu.cz a Vámi vybraným e – shopem.

Spojení je nezbytné pro připsání Kup – Pointů.


Orsay.cz

ORSAY s vášní navrhuje dámské outfity pro každý styl a každou osobnost a tím se rozvinula ve 26 zemích v úpěšnou módní značku pro mladé ženy. Tento úspěch byl možný pouze prostřednictvím zaměstnankyň a zaměstnanců a jejich nadšením pro módu.

 

LOOK & FEEL

Dámská móda určena mladým ženám je vášní. Kombinují moderní siluety, ženskou eleganci, sezónní trendy a roztomilé detaily s velkou dávkou lásky. Mise Orsay.cz: inspirovat zákaznice módou, která na jejich tvářích vyvolá úsměv, hodí se k jejich osobitému stylu a vždy budou vypadat dokolane a neodolatelně v každé situaci. Produkty, které zákaznicím nabízí, mají nejvyšší kvalitu a bezkonkurenční cenu.

 

SVĚT ORSAY

Milují šaty a květované potisky - nicméně úžasný svět Orsay.cz může nabídnout mnohem více: počínaje od běžného nošení pro každý den a základních textilií vysoké kvality, po neskutečné večerní a party kreace - zákaznice najdou všechno, co si můžou přát. Je jisté, že žádný outfit se neobejde bez sladěných bot, doplňků nebo nezbytné vůně či make-upu. Protože mladé ženy mají mnoho tváří a trendy se mohou měnit každý den, každý měsíc do prodejen přináší různorodé kolekce s novými módními styly.

 

OD NÁPADU K PRODUKTU

Tým, který má na starosti trendy ví nejen co je ve světě skutečně in, ale zná i potřeby a styl života zákaznic. Spolu s návrháři a manažery produktů pracují nad perfektním spojením aktuálních trendů s potřebami a vkusem zákaznic. Velký tým dodavatelů a oděvních technologů je zárukou, ža každý kousek oděvu, který se dostane do prodejny tak rychle, jak jen to je možné, je ideální a bude mít atraktivní cenu.

 

MY FASHION CONNECTION

 Každá zákaznice se musí cítit zkrátka krásně. Chtějí zákaznice inspirovat individiuální stylistickým poradenstvím a dát jim tak rady nebo módní tipy. Zákaznice sama rozhoduje o tom, kde a jak se chce s Orsay.cz spojit a jakým nákupům dává přednost: ať je to v pohodlí domova na gauči, kde může nakupovat na stránce orsay.com nebo v aplikaci na chytrém telefonu nebo v jedné z 740 prodejnách po celém světě. Díky službě "Click and Collect" a digitálnímu propojení prodejen s online nabídkou, může zákaznice získat přístup k veškerému zboží v jakémkoliv odběrním místě.

   

  

Pro vstup klikněte na tlačítko

Ve stejné kategorii

(máme dalších 8 podobných produktů)