až 15 % zpět

Až 15 % zpět z každého nákupu!

Jeden z největší e-shopů s prodejem zábavných triček v ČR.

To je Trikator.cz!

Nejprodávanější motivy jsou v cca 65 % vtipná trička.

Dále jsou filmová a politická. 

Pro vstup klikněte na tlačítko

Po kliknutí na tlačítko ,,do obchodu“ neodkládejte nákup, aby se nepřerušilo spojení mezi NakupSiTu.cz a Vámi vybraným e – shopem.

Spojení je nezbytné pro připsání Kup – Pointů.


Trikátor.cz

Jeden z největší e-shopů s prodejem zábavných triček v ČR. To je Trikator.cz! Nejprodávanější motivy jsou v cca 65 % vtipná trička. Dále jsou filmová a politická. Ta jsou hlavně dle aktuálních trendů, kdežto vtipná tolik nekopírují aktuální trendy. Síla Trikátoru je i v tom, že dokáže reagovat na nejrůznější události kolem nás v řádu několika hodin a zařadit do nabídky nové motivy reagující na probíranou kauzu.

KDO JE TIKÁTOR.CZ A CO DĚLÁ?

Trikátor.cz tvoří tým mladých lidí, co věří, že život je bezva, ale nesmí se brát moc vážně a je nutné si ho především užít. Nejen přežít. Chtějí se projevit, avšak neagresivně a hlavně s humorem. Každého z nás něco baví, nebaví, rozčiluje, rozesměje, rozladí nebo inspiruje a v Trikátor.cz se nadchli pro myšlenku, že věci, které běžně nosíme při sobě či dokonce na sobě, se můžou stát plátnem, prostřednictvím kterého lze promlouvat k lidem okolo sebe. A tak navrhují originální a neotřelé svršky i doplňky.

Ke spoustě věcem se chtějí vyjádřit, a také tak činí a činit budou. Jdou na to ale jinak! Nechtějí šířit negativitu, protože té je dost, na druhou stranu doba je tvrdá a my zůstáváme tvrdí s ní. Tikátor.cz baví vás šokovat, zaujmout, rozesmát, rozčílit, překvapit – prostě pořádně žít a s ničím se nepatlat. Nuda, šeď a odporná průměrnost je děsí.

Jsou tu pro ty, kteří se nebojí říct, jak to vidí a cítí, a to i za cenu toho, že nad nimi někteří ohrnou nos nebo se třeba začnou křižovat, červenat se či dokonce křičet! Vždyť o co jde – člověk se nemůže zalíbit všem a chovat se rezervovaně jen proto, aby náhodou někdo nebyl pohoršen nebo snad znechucen, je pitomost. Podle Trikátor.cz je mnohem lepším řešením pyšně se postavit za svoje byť kontroverzní názory a ukázat ostatním, kdo skutečně jsme.

Jsou tady pro ty, kteří to cítí stejně a chtějí to ukázat světu. Pro ty, kteří se nebojí vzít na sebe to, co si myslí. Líbí se vám tahle myšlenka? Vítejte v Trikatorově a vemte to na sebe.

 

   

Možnosti dopravy

Aby k vám balíčky dorazily co nejdříve, bez poškození a za co nejméně peněz, vybrali pro vás ty nejvíce prověřené dopravce. Balíček se k vám dostane všemi běžnými způsoby – jak doručením na adresu Českou poštou, tak vyzvednutím na poště či pobočce Zásilkovny. Tím pádem pokrývají dostupností 99,9 % České a Slovenské republiky. Ceny jednotlivých možností jsou rozepsány v tabulce níže.

Objednávky posílají každý všední den kolem poledne, takže když objednáte dopoledne, je pravděpodobné doručení objednávky hned druhý den. 

NOVINKA! Vyzkoušejte nový způsob doručení: Balíkovnu od České pošty. Služba Do Balíkovny od České pošty jsou samoobslužné terminály pro vyzvednutí balíků, a to i mimo běžnou otevírací dobu pošt. Fungují totiž nonstop. Jsou umístěny na frekventovaných místech, jako jsou např. obchodní centra, a umožňují i vyzvednutí balíků na dobírku.

Česká republika

Přehled cen dopravy pro ČR

Platba předem

Platba dobírkou

Doba dodání*

Česká pošta - Do Balíkovny

65 Kč

100 Kč

24-96 hod.

Česká pošta - Do ruky

89 Kč

124 Kč

24-96 hod.

Česká pošta - Na poštu

75 Kč

109 Kč

24-96 hod.

Osobní odběr Zásilkovna

55 Kč

89 Kč

24-96 hod

* Uvedené dodací lhůty platí pouze v pracovní dny. O víkendech většina přepravců zboží nepřepravuje.


Slovensko 

Přehled cen dopravy pro SR

Platba předem

Platba dobírkou

Doba dodání*

Osobní odběr Zásilkovna

95 Kč

Není možné

24-96 hod.

* Uvedené dodací lhůty platí pouze v pracovní dny. O víkendech většina přepravců zboží nepřepravuje.

 

   

Možnosti platby

Zaplatíte zde všemi možnými způsoby s nulovým rizikem. Díky tomu máte jistotu, že u vás bude vše co objednáte v nejkratším čase.

Dobírka

Nechcete zadávat kartu nebo se přihlašovat do bankovního účtu? Zaplaťte až při převzetí balíčku pošťákovi nebo při osobním převzetí. Balíček připravují ihned po zadání objednávky.

Převodem na účet

Údaje k platbě odesílají okamžitě po dokončení objednávky. Baliček je odesílán okamžitě po připsání platby, to ale u některých bank může trvat i tři dny. Tato platba tedy není vhodná v případě, že potřebujete trička co nejdřív.

Platba na místě při osobním odběru

Objednáte a Trikátor.cz odesílá. Pohodlná platba v hotovosti nebo kartou (na většině výdejních míst) na vámi vybrané pobočce Zásilkovny nebo České pošty.

Platba kartou online

Kreditními kartami lze platit přímo na e-shopu přes platební bránu GoPay – tedy naprosto bezpečně. Platba kartou je zcela zdarma, je připsána ihned, váš balíček tedy nijak nezdrží. Navíc máte několik možností platby, prostě flexibilně, bezpečně a okamžitě.Pro vstup klikněte na tlačítko

Ve stejné kategorii

(máme dalších 8 podobných produktů)