až 15 % zpět

Až 15% zpět z každého nákupu!

DMXGEAR.CZ je velmi oblíbená značka, která je jedinečná zejména největším výběrem pánského spodního prádla v ČR a SR.

Jako jeden z mála e-shopů se pyšní fantastickými 100 % pozitivních recenzí na Heurece. 

Pro vstup klikněte na tlačítko

Po kliknutí na tlačítko ,,do obchodu“ neodkládejte nákup, aby se nepřerušilo spojení mezi NakupSiTu.cz a Vámi vybraným e – shopem.

Spojení je nezbytné pro připsání Kup – Pointů.


DMXGEAR.cz

DMXGEAR.CZ je velmi oblíbená značka, která je jedinečná zejména největším výběrem pánského spodního prádla v ČR a SR. Jako jeden z mála e-shopů se pyšní fantastickými 100 % pozitivních recenzí na Heurece.

 

DMXGEAR: BOXERKYTRENKYSLIPYJOCKSY I PÁNSKÁ TANGA!

DMXGEAR, největší nákupní galerie s luxusním pánským spodním prádlem v Česku a na Slovensku. Dováží originální pánské prádlo již 48 zahraničních a českých značek. Mezi nejznámější patří Andrew ChristianAddicted, 2(X)IST, Calvin KleinDieselJoe Snyder. V nabídce je dále německá značka Barcode BerlinModus Vivendi, nechybí ani AussiebumTimoteoBodyArt a Cocksox. Nezapomínají ani na české značky Styx či Represent. Dováží i velmi oblíbené značky Pink Hero, Brave Person, Shino, Cockcon či Aqux.

V nabídce DMXGEAR naleznete pánské slipyboxerky s krátkou i dlouhou nohavičkou, volné trenýrky neboli trenclejockstrapy/jocksypánská tanga. Nabízí i širokou nabídku triček, kraťasů a elastický kalhot, krátkých elasťáků, vysokých ponožek a dalšího sportovního oblečení. Veškeré zboží je originální, zasílané přímo od výrobců.

 

"Obchod DMXGEAR byl založen v roce 2011 s cílem nabízet kvalitní spodní prádlo a oblečení pro všechny, co si potrpí na kvalitě, nejlepších materiálech a zajímavém stylu. A navíc za ceny přijatelné pro každého. Na trhu byly tehdy a dokonce i dnes obchody s prádlem za pár stovek, čemuž odpovídala kvalita, anebo předražené prádlo," říká ředitel Martin Malý. DMXGEAR vyplnil mezeru na trhu a cílem je nabízet vysoce kvalitní pánské spodní prádlo a sportovní oblečení, dostupné široké veřejnosti s cílem být zákazníkovou první volbou při výběru pánského prádla a oblečení.

DMXGEAR ZÍSKALO OCENĚNÍ BEST UNDERWEAR BRAND 2018

V DMXGEAR šijí od roku 2015 svoji vlastní značku prádla DMXGEAR a nabízí komplexní nabídku od boxerek, trenýrek, přes slipy až po extravagantní jockstrapy či tanga. Stejně tak jsou v nabídce pánské legíny na sport či plavky a trička. Za vynaložené úsilí se jim dostalo toho nejlepšího celosvětového ocenění - DMXGEAR se stal vítězem BEST UNDERWEAR BRAND 2018.

 

DMXGEAR OBDRŽELO DALŠÍ OCENĚNÍ BEST JOCKSTRAP 2019

V dubnu 2019 získal DMXGEAR ocenění od čtenářů v mezinárodní anketě UNB 2019 Award s výsledkem "Nejlepší jockstrapy 2019".

 

DMXGEAR: LUXUSNÍ PÁNSKÉ SPODNÍ PRÁDLO

O DMXGEAR se pravidelně píše v souvislosti s novými trendy v pánském spodním prádle např. Blesk.cz, Extra.cz, TV PRIMA, Aha, Extra apod. Přináší průzkumy, které jsou přebírány médii. DMXGEAR citují rovněž pravidelně lifestylová média, časopisy, jako je například časopis Family Star, Love Star, bulvární týdeník Spy, či pánský měsíčník Esquire.

Od portálu ŽivéFirmy.cz díky nadstandardním službám a přístupu k zákazníkovi obdrželi cenné hodnocení, kterého si váží. "Oceněním Spolehlivá firma se jen potvrzuje, že DMXGEAR dělá pro své zákazníky mnohem víc, než jejich konkurence, která se stará jen o byznys a kde je pro ně zákazník až na druhém místě," říká Martin Malý, zakladatel a majitel DMXGEAR, největší nákupní galerie s luxusním pánským spodním prádlem v Česku a na Slovensku. Navíc jsou držiteli ocenění dTest, který dává vám, zákazníkům, maximální jistotu při nákupu a případné reklamaci či odstoupení od smlouvy. Neméně významné je pro ně i hodnocení na portálu Heureka a Zboží.cz, kde klienti hodnotí spokojenost s obchodem. Dále jsou Prověřenou společností od Centra Výzkumu Názorů klientů. 

 

Od roku 2015 prošlo značkou DMXGEAR několik celebrit, které se stali tvářemi značky. Nejvýraznější tváří byl jeden z finalistů pěvecké soutěže Česko hledá superstar Sámer Issa. Dravost, provokace, design, kvalita – to vše spojuje značku se Sámerem a je důvodem, proč volba padla právě na něj. „Spodní prádlo mají od jednoduchých motivů až po velmi odvážné modely. Když mě značka oslovila ke spolupráci, neváhal jsem dlouho. Myslím, že něco takového na trhu v České republice chybělo," říká samotný Sámer.

 

Dalšími tvářemi DMXGEAR byla Miluška Bittnerová s Tomášem Dvořákem, kteří jim udělali propagaci na nový parfém ONE by DMX, který byl uveden na trh v roce 2017. Parfém, který je určen pro muže pro celý den byl focen ve třech denních situacích - ráno při vstávání, do gymu a pro večerní akce. O oba modely se starali uznávaný vizážista Pavel Kortan a stylista Dušan Chrástek.

 

Novou kolekci pánských plavek Sun&Fun pak představil na jaře 2018 muzikálový herec a zpěvák Marek Lhotský. Při focení v Aquapalace v pražských Čestlicích Marek odhalil své svalnaté tělo, které v muzikálech paradoxně moc neukazuje. „Aktuálně v Muži se železnou maskou mám jen rozhalenku,“ upřesnil s potutelným úsměvem mimo jiné úspěšný fitness trenér, který je v posilovně jako doma. „Cvičím denně a snažím se o sebe pečovat,“ dodal dvaadvacetiletý sympaťák.

 

PODPORUJÍ POTŘEBNÉ

Od září 2015 DMXGEAR podporuje jedinečný charitativní projekt Dobrý anděl www.dobryandel.cz), pomocí kterého mohou až desetitisíce dárců, Dobrých andělů, výrazně pomoci tisícům nemocných i relativně malými pravidelnými měsíčními příspěvky. Všechny finanční příspěvky, které do Systému od Dobrých andělů přijdou v daném měsíci, jsou vždy první pracovní den následujícího měsíce odeslány potřebným rodinám. Od listopadu 2018 také podporují českou nadaci Muži proti rakovině, kteří v Česku oficiálně zastupují celosvětový projekt MOVEMBER. 

DMXGEAR se také pravidelně účastní módních přehlídek v nejrůznějších klubech a obléká již několik let prestižní soutěž pánské krásy MUŽ ROKU www.muzroku.cz a Gayman www.igaymancs.eu.

 

 

Možnosti Platby

 

Veškeré platby zprostředkovává Komerční banka, člen skupiny Sociéte Générale Group. Zaplacené finanční prostředky se na Vašem účtě objeví pod účtem: 107-9743760247/0100 a názvem DMX UNDERWEAR s.r.o.

 

Akceptují Visa a MasterCard. Číslo své kreditní karty nám sdělíte až ve chvíli, kdy si zboží objednáte vložením do nákupního košíku a budete postupovat dle pokynů. V e-shopu garantují bezpečnost plateb. Veškerá akceptace karet probíhá v bezpečnostním prostředí, takže nehrozí jakékoli zneužití Vámi poskytnutých údajů. Žádný zaměstnanec nemá přístup k Vámi zadávaným údajům a veškerý transport údajů je realizován na zabezpečených stránkách, v tzv. protokolu https.

 

Doběrečné je vybíráno vždy u dopravce při převzetí zásilky, a to na pobočce České pošty, přes Zasilkovna.cz, Ulozenka.cz či přes dopravní společnost DPD. 

 

Platba přes PayPal je bezpečným a velmi rychlým platebním systémem.

Pro vstup klikněte na tlačítko

Ve stejné kategorii

(máme dalších 8 podobných produktů)