až 10 % zpět

Až 10 % zpět z každého nákupu!

Novakabelka je větší e-shop než se může na první pohled zdát.

Drtivou většinu sortimentu tvoří kvalitmí kabelky, které v ČR nejsou jen tak k dostání.

Tím je nabídka e-shopu naprosto unikátní a to zákaznice oceňují.  

Pro vstup klikněte na tlačítko

Po kliknutí na tlačítko ,,do obchodu“ neodkládejte nákup, aby se nepřerušilo spojení mezi NakupSiTu.cz a Vámi vybraným e – shopem.

Spojení je nezbytné pro připsání Kup – Pointů.


NovaKabelka.cz

  

Novakabelka je větší e-shop než se může na první pohled zdát. Drtivou většinu sortimentu tvoří kvalitmí kabelky, které v ČR nejsou jen tak k dostání. Tím je nabídka e-shopu naprosto unikátní a to zákaznice oceňují. 

Způsoby dopravy

1. Zásilkovna - 49 Kč doručení následující pracovní den po odeslání

Zboží je doručeno na vámi vybrané výdejní místo Zásilkovny, následující pracovní den po odeslání. Při převzetí je možná platba kartou. 

2. Česká pošta Balík Do ruky - 69,- Kč doručení následující pracovní den po odeslání

Zboží je doručováno Českou poštou následující pracovní den po odeslání. V případě nezastižení je vám ponecháno oznámení a balík si můžete vyzvednout na poště.

3. DPD - 89 Kč doručení následující den po odeslání

Zboží je doručeno zásilkovou službou DPD následující pracovní den po odeslání. V případě nezastižení je vám ponecháno oznámení a zásilka je vám doručena následující den nebo dle domluvy s řidičem.

 

4. Osobní odběr v Praze 1 - 0,- Kč

Objednávka pro vás bude pro připravena na prodejně Leather of Italy, Panská 8, Praha 1 a to každý všední den, vždy po 13 hodině. O přistavení objednávky budete informování emailem a vy si ji pak můžete vyzvednout po dobu pěti pracovních dnů. Prodejna je otevřena od pondělí do neděle od 10 do 20 hodin. Platba je možná v hotovosti nebo kartou.

 

Způsoby platby

1. Dobírkou - 29,- Kč

Platba při předání zásilky. V případě doručení společností PPL, Zásilkovnou a na vybraných pobočkách České pošty je možná platba kartou.

2. Převodem na účet  - 0,- Kč

Platba převodem na účet. Číslo účtu: 2200335576/2010 Fio Banka. Platbu proveďte ihned po nákupu. Číslo účtu a variabilní symbol (číslo objednávky) vám přijde v potvrzujícím emailu, do poznámky napište své jméno.

3. Platba kartou nebo online platební bránou 0,- Kč

Platba přes platební bránu PayU, kde si vyberete platbu kartou nebo přes online bankovnictví. Peníze jsou převedeny ihned a my vám objednávku obratem posíláme.

4. V hotovosti - 0,- Kč

Platba v hotovosti je možná při osobním odběru na adrese: Panská 8, Praha 1, kde je možná i platba kartou.

  Pro vstup klikněte na tlačítko

Ve stejné kategorii

(máme dalších 8 podobných produktů)