až 15 % zpět

Až 15 % zpět z každého nákupu!

Originální trička a mikiny se sportovním tématikou. To je Sportinator.cz!

Nejprodávanější kategorie jsou: bojové sporty, gaming, fotbal a basketball.

Co se týče motivů, tak nejlépe se prodávají známé tváře.

Pro vstup klikněte na tlačítko

Po kliknutí na tlačítko ,,do obchodu“ neodkládejte nákup, aby se nepřerušilo spojení mezi NakupSiTu.cz a Vámi vybraným e – shopem.

Spojení je nezbytné pro připsání Kup – Pointů.


Sportinator.cz

Jsme mladý a dynamický kolektiv, který pro Vás vytváří originální potisky se sportovní tématikou. Stejně jako milujeme sport, milujeme i naše potisky a práci, kterou děláme. Pevně věříme, že i vy si zamilujete naše produkty a stanou se vaší nepostradatelnou výbavou nejen pro sportovní aktivity, ale i běžné dny.

POTISKY A POHODLÍ JSOU NAŠÍ PRIORITOU

Jelikož sport je radost, je pro nás vaše pohodlí zásadní a proto vybíráme pouze kvalitní materiály, které dlouho vydrží a ve kterých se budete cítit dobře. Stejně tak důležitý je pro nás design motivů a kvalita jejich zpracování. Vaše radost je pro nás důkazem, že svou práci děláme dobře. 

Doprava

 Balíčky zasílají Českou poštou a kurýrní službou PPL. Také je možné si objednávku osobně vyzvednout v síti poboček Zásilkovna a Uloženka. Ceny přepravních metod jsou uvedeny v tabulce níže.

Objednávky posílají každý všední den kolem poledne, takže když objednáte dopoledne, je pravděpodobné doručení objednávky hned druhý den. 

NOVINKA! Vyzkoušejte nový způsob doručení: Balíkomat od České pošty. Balíkomaty České pošty jsou samoobslužné terminály pro vyzvednutí balíků, a to i mimo běžnou otevírací dobu pošt. Fungují totiž nonstop. Jsou umístěny na frekventovaných místech, jako jsou např. obchodní centra, a umožňují i vyzvednutí balíků na dobírku.

Možnosti dopravy

Přehled cen dopravy pro ČR

Platba předem

Platba dobírkou

Doba dodání*

Česká pošta - Do Balíkovny

63 Kč

93 Kč

24-48 hod.

Česká pošta - Do ruky

105 Kč

135 Kč

24-48 hod.

Česká pošta - Na poštu

92 Kč

122 Kč

24-48 hod.

Osobní odběr Zásilkovna

59 Kč

89 Kč

24-48 hod

PPL

73 Kč

103 Kč

24-48 hod.

* Uvedené dodací lhůty platí pouze v pracovní dny. O víkendech většina přepravců zboží nepřepravuje.

 

Možnosti platby

Zaplatíte zde všemi možnými způsoby s nulovým rizikem. Díky tomu máte jistotu, že u vás bude vše co objednáte v nejkratším čase.

Dobírka

Nechcete zadávat kartu nebo se přihlašovat do bankovního účtu? Zaplaťte až při převzetí balíčku pošťákovi nebo při osobním převzetí. Balíček připravují ihned po zadání objednávky.

Převodem na účet

Údaje k platbě odesílají okamžitě po dokončení objednávky. Baliček je odesílán okamžitě po připsání platby, to ale u některých bank může trvat i tři dny. Tato platba tedy není vhodná v případě, že potřebujete trička co nejdřív.

Platba na místě při osobním odběru

 Pohodlná platba v hotovosti nebo kartou (na většině výdejních míst) na vámi vybrané pobočce Zásilkovny nebo České pošty.

Platba kartou online

Kreditními kartami lze platit přímo na e-shopu přes platební bránu GoPay – tedy naprosto bezpečně. Platba kartou je zcela zdarma, je připsána ihned, váš balíček tedy nijak nezdrží. Navíc máte několik možností platby, prostě flexibilně, bezpečně a okamžitě. 

Pro vstup klikněte na tlačítko

Ve stejné kategorii

(máme dalších 8 podobných produktů)