až 8 % zpět

Až 8 % zpět z každého nákupu!

Pražský klenotnický ateliér s e-shopem.

Specializuje se na ručně vyráběné šperky z kvalitních materiálů, především ze zlata, diamantů, pestré škály drahokamů a perel.

Nabídka zahrnuje prsteny včetně snubních a zásnubních, náušnice, náhrdelníky, řetízky a náramky.

Designově KLENOTA staví zejména na minimalismu a nadčasovosti, přináší ale také originální autorské kolekce.

Pro vstup klikněte na tlačítko

Po kliknutí na tlačítko ,,do obchodu“ neodkládejte nákup, aby se nepřerušilo spojení mezi NakupSiTu.cz a Vámi vybraným e – shopem.

Spojení je nezbytné pro připsání Kup – Pointů.


Klenota.cz

Klenota.cz jsou tým nadšených profesionálů, kteří milují to, co dělají. Šperky ručně vyrábí a dovádí k dokonalosti.

Jejich posláním je vytvářet takové šperky, které je radost nosit každý den. Ideálem je pro ně jednoduchá nadčasová krása, ve které se zrcadlí styl, elegance, kvalita a jemná jedinečnost.

Přijďte si vybrat osobně. Rádi vám poradí.

Přání a představy zákazníků přeměňují ve skutečnost. Ať už je to prsten, díky kterému řekne ANO, dokonalý dárek k osmnáctinám, nebo jen něco pro radost. Dělají vše pro to, aby si ten pravý šperk našel svého majitele.

V prodeji proto spojují výhody on-line prostředí a osobního přístupu. Internet jim i zákazníkům poskytuje velkou svobodu a pružnost. On-line umí zařídit i veškerý potřebný servis a pomoc. Pražský ateliér je každý všední den otevřený těm, kteří preferují osobní kontakt a chtějí si šperky prohlédnout nejen na fotografii.

  

   

Klenota vznikla v roce 2008 z lásky ke šperkům. Vychází z bohaté české historie ručního zlatnictví a šperkařství. Drží se hodnot prověřených staletími: věří v ruční práci, tradiční metody, dobré pracovní vztahy a pravé šperky. Díky znalostem a zkušenostem předchozích generací i současných profesionálů klenotnického oboru se neustále zdokonalují.

Šperky vytváří ve vlastním ateliéru v srdci staré Prahy. Staví na poctivé ruční práci. Zkušené zlatnice a zlatníci se pečlivě a s láskou věnují každému šperku, který jim projde rukama. Šperky KLENOTA jsou krásným a nadčasovým příkladem tohoto řemesla.

Největší odměnou je radost, kterou šperky přinášejí.

Možnosti dopravy

Doprava v České republice

Standardní dopravné i balné je zdarma, stejně jako osobní vyzvednutí v pražském ateliéru (Bílkova 19, Praha 1, Po–Pá 8.30–17.00). V ČR objednávky nejčastěji zasílají přes DPD nebo Zásilkovnu, na vyžádání lze řešit individuálně jiným dopravcem (jiný způsob dopravy může být za poplatek). 

V případě expresních zásilek a potřeby doručení o víkendu využívají službu EMS (expresní doručení může být zpoplatněno).

Doba dodání

Šperky, které jsou skladem, zpravidla expedují do 2 pracovních dní od přijetí objednávky (při zaslání zboží na dobírku nebo při osobním odběru), případně od připsání platby na účet (při bezhotovostní platbě). Šperky na objednávku zpravidla doručují do 2 týdnů. Ve výjimečných případech, u šperků vyráběných na zakázku a u prstenů, kde je potřeba upravit velikost, může být dodací lhůta delší.

Pokud potřebujete stihnout konkrétní datum, informujte o tom, prosím, v poznámce na konci objednávky.

Doprava do zahraničí

Šperky doručují do celého světa, standardní dopravné i balné je zdarma. Clo a daně nejsou zahrnuty a liší se podle konkrétní země. Expresní doručení je zpoplatněno. Pro dopravu do EU navštivte Klenota.skKlenota.deKlenota.frKlenota.pl nebo Klenota.uk. Využívají většinou státních dopravců nebo se řídí výběrem zákazníka (nejčastěji DHL, FEDEX nebo UPS). Pokud máte zájem o doručení do zahraničí, kontaktujte Infolinku Klenota, prosím.

   

Možnosti Platby

Způsoby platby

Svou objednávku můžete uhradit převodem, hotově či on-line (kartou nebo přes PayPal).

Převodem na účet

Fakturu s platebními údaji pro bezhotovostní platbu obdržíte po vytvoření objednávky. Platbu pošlete do 5 dnů od přijetí objednávky. Jako VS uveďte číslo objednávky.

Kartou on-line nebo osobně

Kartou můžete platit předem on-line při vytvoření objednávky, případně osobně v ateliéru při vyzvednutí zboží. Podporují platbu platebními kartami Visa, MasterCard a dalšími. Platba kartou je zdarma.

On-line přes PayPal

Při vytvoření objednávky můžete platbu poslat také pomocí platební brány PayPal na adresu info@klenota.com. Tato možnost je zdarma.

Hotově

V rámci ČR můžete objednávku zaplatit hotově přímo dopravci při převzetí zboží (na dobírku). Hotově můžete zaplatit také při osobním odběru v pražském ateliéru (Bílkova 19, Praha 1, Po–Pá 8.30–17.00).

 Pro vstup klikněte na tlačítko

Ve stejné kategorii

(máme dalších 8 podobných produktů)