až 4 % zpět

Až 4 % zpět z každého nákupu!

Nepotřebujete nejnadupanější počítač na trhu?
Stačí Vám starší, spolehlivější a především levnější model?
V tom případě jsou počítače24.cz tou správnou volbou.
A žádný strach Počítače24.cz Vám dají 2 roky záruku i na repasované počítače.

Pro vstup klikněte na tlačítko

Po kliknutí na tlačítko ,,do obchodu“ neodkládejte nákup, aby se nepřerušilo spojení mezi NakupSiTu.cz a Vámi vybraným e – shopem.

Spojení je nezbytné pro připsání Kup – Pointů.


O Počítače24.CZ

Počítače24.cz jsou lídrem v oblasti prodeje repasovaných počítačů, komponentů a příslušenství. Za repasované počítače jsou zpravidla považovány služební manažerské notebooky z velkých korporací, především bank, pojišťoven apod., které během pravidelných krátkých intervalů (závisí na dobu odpisů) obměňuji (modernizují) výpočetní techniku. Tyto vyřazené notebooky nejvyšších tříd jsou konstruovány na mnohem delší životnost, proto jsou dále ve velkých dodávkách odkupovány specializovanými firmami. Takové notebooky projdou kontrolními testovacími procesy a jsou vyčištěny. Vadné komponenty jsou vyřazeny a nahrazeny plně funkčními.

VIZE, POSLÁNÍ A HODNOTY – PROČ SI VYBRAT PRÁVĚ POČÍTAČE24.CZ?

Posláním Počítače24.cz je budování dlouhodobých a vzájemných vztahů se zákazníky, kterým poskytují nejen své zboží, ale také komplexní služby v podobě servisu a podpory. Jednou z těchto podpor je také unikátní blog zaměřující se na uživatelské recenze a různé návody, tipy a rady pro zákazníky.

CO JE TO REPASOVANÝ POČÍTAČ?

Za repasované počítače jsou zpravidla považovány služební manažerské notebooky z velkých korporací, především bank, pojišťoven apod., které během pravidelných krátkých intervalů (závisí na dobu odpisů) obměňuji (modernizují) výpočetní techniku. Tyto vyřazené notebooky nejvyšších tříd jsou konstruovány na mnohem delší životnost, proto jsou dále ve velkých dodávkách odkupovány specializovanými firmami. Takové notebooky projdou kontrolními testovacími procesy a jsou vyčištěny. Vadné komponenty jsou vyřazeny a nahrazeny plně funkčními.

Zajímavostí je také procento reklamovaných repasovaných počítačů, které je v porovnání s novými modely mnohem menší. Je to dáno jejich zaměření na velmi náročnou korporátní klientelu, a proto jsou notebooky konstruovány na vysoké úrovni a jsou spolehlivější. Tomu také odpovídaly ceny nových pracovních počítačů pohybující se v řádech minimálně trojnásobku běžných klasických spotřebních low-end modelů.

V komparaci s automobilovým průmyslem lze ZJEDNODUŠENĚ aplikovat stav výběru mezi ojetým vozem a novým. Nároční zákazníci s omezenými financemi většinou raději koupí ojetý prémiový vůz (Audi, BMW, Mercedes-Benz apod.) za původně více než milionové částky, na úkor nových vozů nižší střední třídy za cenu do půl milionů korun. Pár let ojetý luxusní vůz je totiž ve srovnání s nižšími řadami kvalitněji konstruován a je obecně spolehlivější, avšak za podobnou nebo nižší cenu. Pocit z používání je ovšem neporovnatelný.

 

JAKÝ JE ROZDÍL MEZI REPASOVANÝM POČÍTAČEM A NOTEBOOKEM Z BAZARU?

Počítače prodávané v bazarech nebo na inzerát jsou použitým zbožím, které zpravidla neprochází žádnou technickou kontrolou a vnitřním pročištěním. Zejména v případě prodeje na inzerát může jít o zboží, které původní majitel prodává, protože se na něm začínají projevovat vady a on se ho snaží zbavit dřív, než přestane fungovat úplně. Problematická je v takovém případě hlavně reklamace vadného přístroje a hrozba nákladů na opravu. Na počítače zakoupené na inzerát nebo na aukčních serverech není zpravidla poskytována žádná záruka. Zatímco za prodejem repasované techniky stojí firma (i zde se vyplatí vybírat pouze kvalitní firmy), u které lze bezproblémově uplatnit záruku. Některé kvalitnější firmy nabízí v průběhu, kdy je repasovaný notebook na reklamaci, možnost bezplatného zapůjčení náhradního počítače.

Počítače nabízené obchodem počítače24.cz navíc prochází více procesy kontroly. Už při nákupu použité techniky u velkých firem se snaží vybírat pouze tzv. „áčkové“ kusy. Může se však stát, že se objeví součástí várky i nějaký ten vadný kus. To zjistí následnou druhou kontrolou. Každý počítač, který přijde do firmy počítače24.cz je totiž individuálně testován jak po hardwarové stránce, tak i softwarově a je důkladně vyčištěn. Díly, které se při testování projeví, jako vadné, jsou ihned nahrazeny bezproblémovými. Na nabízené zboží je poskytována záruka, takže v případě, že by něco přestalo fungovat, nemusíte se bát, že zůstanete bez počítače.

Vyšší kvalita nabízených repasovaných počítačů je ovlivněna rovněž tím, že se zaměřují výhradně na nejvyšší modely renovovaných značek - nejčastěji Dell (řady Latitude / Precision), Lenovo (řady ThinkPad T / W / X / R), Hewlett-Packard (řady Compaq / Elitebook) a místy i Apple (řady PowerBook a MacBook Pro). Tyto business modely mají obecně mnohem menší poruchovost než notebooky spotřebitelské třídy typu Acer, Asus apod. S takovými podobnými značkami se však setkáme velmi výjimečně, což o kvalitě těchto přístrojů mnohé vypovídá.

KOMU SE VYPLATÍ KOUPIT REPASOVANÝ POČÍTAČ?

Koupi repasovaného počítače stejně jako koupi jiného produktu významně závisí na konkrétních preferencích každého uživatele. Pokud očekáváte kvalitně zpracovaný notebook, který vydrží i hrubější zacházení, a který v mnohých ohledech vydrží mnohem déle než nové levné low-end modely, repasovaný notebook bude pro Vás vhodnější. Kvalitní kovová konstrukce a nadstandardní řešení v podobě např. dokovací stanice nemůže nový levný notebook nikdy nabídnout. Pro běžnou kancelářskou práci a prohlížení webových stránek jsou rychlostně zcela srovnatelné s novými notebooky střední kategorie. Po levném upgradu operační paměti RAM a pevného disku (HDD za SSD) lze rychlostně srovnat i s aktuálními notebooky s cenovkou 20 000 Kč a výše.

ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ SERVIS

Nákup u specializované firmy zaměřující se na použitou výpočetní techniku má jednu obrovskou a někdy až rozhodující výhodu oproti nákupu na inzerát či na některých z aukčních serverů. Jedná se samozřejmě o záruku, kterou z pochopitelného důvodu poskytují standardně jako součást širokého spektra nabízených služeb. Stane-li se, že se Vám v průběhu záruční doby porouchá počítač, nabízí nadstandardní službu v podobě bezplatného zapůjčení náhradního, abyste nezůstali v tu nejdůležitější chvíli bez v dnešní době nepostradatelné výpočetní techniky. Jelikož je spokojenost a věrnost zákazníka na prvním místě, nabízí jim rovněž bezkonkurenčně nejnižší ceny pozáručního servisu. Stejně tak standardní servis je nabízen za velmi příznivé ceny, neboť se striktně drží firemních hodnot.

PROČ KOUPIT REPASOVANÝ POČÍTAČ OD POČÍTAČE24.CZ?

Na notebooky poskytují ZÁRUKU

Záruční i pozáruční servis

Možné poradenství ZDARMA

Notebook je zkontrolován, vyčištěn a připraven pro používání

Volat můžete každý den od PO - NE: 9:00 - 22:00.

Bleskurychlá e-mailová komunikace

Notebook odesílají do 24h (můžete ho mít následující den doma)

Notebook je zabalen poctivě a zasílán křehce

Je možné dodat notebook s větší RAM nebo HDD

Po dohodě se zákazníkem nainstalují do notebooku nebo počítače požadovaný SW (např. Libre Office, Open Office, free licence antivirového programu, Adobe PDF Reader, Adobe Flash, Google Chrome, Skype, software pro práci se ZIP/RAR soubory, apod.

Osobní vyzvednutí na Praze 9 - Vysočany.

Možnosti dopravy

Název dopravce

Informace o dopravě

Cena za dopravu

PPL

doručení obvykle do 1 pracovního dne

119 Kč

Osobní odběr 

Osobní odběr na pobočce v Praze. Freyova 2103, Praha 9 – Vysočany 

Zdarma

 

Platební metody

 Platební metody

 Cena za provedení paltby

Platba kartou online Zdarma
Bankovní převod  Zdarma 
Dobírka  40 KčPro vstup klikněte na tlačítko

Ve stejné kategorii

(máme dalších 8 podobných produktů)