až 5 % zpět

Až  5 % zpět z každého nákupu!

ASKO - NÁBYTEK nabízí svým zákazníkům úplný nábytkářský sortiment jak v moderním designu, tak v klasickém provedení, včetně kancelářského nábytku a také bohatý výběr bytových doplňků.

Samozřejmostí jsou komplexní služby zákazníkům – splátkový prodej, platba kartami, poradenství, zákaznický servis, doprava, montáž atd.

Pro vstup klikněte na tlačítko

Po kliknutí na tlačítko ,,do obchodu“ neodkládejte nákup, aby se nepřerušilo spojení mezi NakupSiTu.cz a Vámi vybraným e – shopem.

Spojení je nezbytné pro připsání Kup – Pointů.


ASKO-NÁBYTEK.CZ

Společnost ASKO – NÁBYTEK, spol. s r.o. působí na českém trhu již od roku 1991. V roce 2009 byl spuštěn i její internetový obchod. 

ASKO - NÁBYTEK nabízí svým zákazníkům úplný nábytkářský sortiment jak v moderním designu, tak v klasickém provedení, včetně kancelářského nábytku a také bohatý výběr bytových doplňků. Samozřejmostí jsou komplexní služby zákazníkům – splátkový prodej, platba kartami, poradenství, zákaznický servis, doprava, montáž atd.

 

O společnosti ASKO - NÁBYTEK

ASKO – NÁBYTEK patří mezi největší tuzemské prodejce nábytku s tradicí již od roku 1991, kdy byla otevřena první prodejna v Praze. V současné době nabízí ve 13 obchodech po celé České republice široký sortiment nábytku jak v moderním designu,
tak v klasickém provedení, ale i bytové doplňky a kuchyně na míru. Na každé prodejně naleznete také kompletní nabídku souvisejících služeb: doprava nábytku, odborná montáž, možnost splátkového nákupu, záruční i zákaznický servis a v neposlední řadě i garance nejnižší ceny.

Od roku 2009 je sortiment ASKO – NÁBYTEK k dostání i on-line na e-shopu společnosti s doručením po celé ČR. Během března 2019 byla také spuštěna nová služba Click & Collect, která umožňuje pohodlný nákup on-line a následné osobní vyzvednutí včetně platby na kterékoli prodejně.

   

  

MISE

„Mít nejlepší servis pro zákazníky,
být pro ně inspirací,
vždy v jejich blízkosti
a vytvářet spokojený domov.“

   

  

Společnost klade zásadní důraz na vaši spokojenost, a proto neustále zlepšuje své služby na základě vašich podnětů a upravuje prodejny podle nejnovějších trendů. V roce 2018 byl zavedený nový moderní koncept prodejen otevřením pilotní prodejny Teplice. Vzhled změní postupně všechny pobočky tak, aby zákazníci mohli nakupovat v moderních, prostorných, vzdušných a vzhledově velmi příjemných prodejnách, jejichž průměrná plocha je 6000 m2.

Do dalších let plánuje společnost rozšiřování své obchodní sítě. Chce tím přispět jak ke zvyšování vaší spokojenosti, tak i ke zvyšování zaměstnanosti v naší zemi prostřednictvím nabídky nových pracovních míst v prodejnách ASKO – NÁBYTEK.

 

 

VIZE

„Být stále prodejcem nábytku s nejlepším zákaznickým
servisem a službami. Být první volbou zákazníků
v sedacích soupravách, ložnicích a kuchyních.
Zůstat číslem 1 v internetovém obchodě.“

   

  

V prodejnách ASKO – NÁBYTEK si ze širokého sortimentu vybere jak náročný zákazník, tak ten, který zařizuje své první bydlení. Jednoduše každý, kdo hledá kvalitu i výborný servis.

 Pro vstup klikněte na tlačítko

Ve stejné kategorii

(máme dalších 8 podobných produktů)